date_range پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۶:۰۰ ق.ظ

غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا مشخص شد

غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا مشخص شد
منبع خبر: یک ورزش
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مبلغی که فدراسیون فوتبال ایتالیا باید بابت فسخ قرارداد سرمربی‌اش بپردازد مشخص شد.

جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا که شب گذشته (چهارشنبه) در جلسه هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا حکم برکناری‌اش صادر شد، بابت فسخ شدن قراردادش از سوی کارفرمایانش رقمی در حدود 866 هزار یورو غرامت خواهد گرفت.

ونتورا با وجود ناکامی فاجعه آمیزش - نرسیدن آتزوری به جام جهانی بعد از 60 سال - حاضر نشد از سمت خود استعفا کند و این در حالیست که او در ابتدای سال میلادی جاری قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا را تا سال 2020 تمدید کرده بود. البته شانسی که ایتالیایی‌ها آورده‌اند این است که تمدید قرارداد ونتورا تا سال 2020، منوط به موفقیتش برای رساندن آتزوری به جام جهانی 2018 بوده و به این ترتیب او تنها تا پایان مدت قرارداد قبلی‌‌اش یعنی ماه ژوئن سال 2019، حق و حقوقش را خواهد گرفت.

رنزو اولیویری، رئیس اتحادیه سرمربیان ایتالیا در این خصوص به خبرنگاران گفت: قرارداد ونتورا معتبر است و مانند همه مربیانی که اخراج می‌شوند، او حق و حقوقش را خواهد گرفت.

در همین حال شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا اعلام کرده است که فدراسیون فوتبال ایتالیا 866 هزار یورو غرامت ونتورا نه به صورت یکجا بلکه به صورت اقساط می‌پردازد تا در صورتی که او تا ماه ژوئن سال آینده هدایت یک تیم باشگاهی را برعهده گرفت، از پرداخت مابقی غرامتش خودداری کند.

 

 
نمایش موجودیت‌ها