date_range سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

صعود مقتدرانه بانوان به‌عنوان سرگروه

صعود مقتدرانه بانوان به‌عنوان سرگروه
منبع خبر: یک ورزش
دسته خبری: ورزش|والیبال

تیم ملی بانوان ایران به سومین برد متوالی خود در مسابقات جام کنفدراسیون آسیا دست پیدا کرد و در آخرین بازی مقابل استرالیا قرار گرفت و در نهایت با نتیجه 3 بر صفر توانست حریف خود را شکست دهد.

به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از دو برد مقابل قزاقستان و فیلیپین در مرحله مقدماتی ششمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا،‌ امروز (سه‌شنبه) در آخرین بازی مقابل استرالیا قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر توانست حریف خود را شکست دهد.

مهرگان بازی امروز را با ترکیب فلاح، باقرپور، درگذنی، چملانیان، برهانی، کدخدا، مرادیان (لیبرو) آغاز کرد.

ست اول ایران شروع خوبی داشت و توانست از همان ابتدای بازی با اختلاف کار را پیش ببرد. بازیکنان ایران در این ست از اشتباهات حریف استفاده کرده و بازی را با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند. در این ست سرمربی استرالیا هم وقت استراحت گرفت و هم تعویض‌های مختلفی انجام داد اما نتوانست کاری از پیش ببرد.

در ابتدای ست دوم هر دو تیم بازی را پایاپای پیش بردند. بانوان ایران موفق شدند در این ست هم با هماهنگی بیشتر اختلاف را بیشتر کنند. این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران تمام شد.

ست سوم هم بازیکنان کشورمان همان ابتدای بازی قدرت خود را نشان دادند و با هماهگی بیشتر توانستند امتیاز کسب کنند. بانوان ایرانی موفق شدند با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ در ست پایانی نیز به برد دست پیدا کنند.

 

نمایش موجودیت‌ها