date_range سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۵۶:۰۰ ب.ظ

ناراحتی شدید برانکو از کامیابی‌نیا

ناراحتی شدید برانکو از کامیابی‌نیا
منبع خبر: یک ورزش
دسته خبری: ورزش|فوتبال

در جواب پرس وجوی برانکو در مورد نحوه مصدومیت شماره 11 سرخ‌ها، برخی همبازیان او شیرجه زدن از تخته را دلیل مصدومیت کمال عنوان کردند.

برانکو ایوانکوویچ در حالی که از شاگردان خود خواسته بود برای رفع خستگی بعد از تمرین راهی استخر و سونا شوند به یک‌باره خبردار می‌شود که کمال کامیابی‌نیا در استخر دچار مصدومیت شدید کتف شده و به بیمارستان انتقال پیدا کرده است.

سرمربی پرسپولیس برای اینکه چرایی این موضوع را بفهمد، سخت پیگیر این قضیه بود اما برخی همبازیان او شیرجه زدن از تخته شیرجه را دلیل مصدومیت کمال عنوان کردند؛ دلیلی که شاید برانکو را قانع نکرده باشد. سرمربی پرسپولیس به شدت از مصدومیت هافبک ملی‌پوش تیمش شاکی است که چنین اقدام آماتوری را انجام داده و هم به خودش و هم به پرسپولیس ضربه زده است.

فعلا پزشک متخصص مدت دوری کامیابی‌نیا از میادین را ۳ هفته ارزیابی کرده اما ممکن است این مدت طولانی‌تر شود و این بازیکن بازی‌‌های مهم تیمش در لیگ و حتی لیگ قهرمانان را از دست بدهد. با توجه به همین قضیه حتی این احتمال وجود دارد که برانکو از مسئولان باشگاه پرسپولیس بخواهد جریمه مالی برای کامیابی‌نیا در نظر بگیرند.

 

 

 
نمایش موجودیت‌ها