date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۵۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نامداری: رکورد حسینی سال‌ها باقی می‌ماند

نامداری: رکورد حسینی سال‌ها باقی می‌ماند
منبع خبر: یک ورزش
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مربی دروازه‌بان‌های استقلال معتقد است که رکوردشکنی سیدحسین حسینی، سال‌ها در فوتبال ایران باقی خواهد ماند.

اشکان نامداری در پایان دیدار استقلال و سایپا که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان همراه بود، در جمع خبرنگاران گفت: روند بازی به شکلی بود که ما بهتر از حریف بودیم، اما وقتی به گل رسیدیم این سایپا بود که جلو کشید و حملاتی را روی دروازه‌مان تدارک دید. با شرایطی که بازی داشت طبیعی بود سایپا جلو بکشد و اشکالی بر ما وارد نیست.

وی درباره رکورد شکنی حسینی اظهار داشت: حسینی امروز رکورد خوبی را به نام خودش ثبت کرد و خوشحالم که این اتفاق در مورد او رخ داده است. مطمئن باشید این رکورد اگر توسط خودش بهبود پیدا نکند، تا سال‌های سال باقی خواهد ماند.

نامداری در پاسخ به این سوال که آیا قرار است مهدی رحمتی فقط در جام حذفی فیکس باشد؟ عنوان کرد: شفر در مورد انتخاب دروازه‌بان‌ها قطعا تصمیمات درست را اتخاذ می‌کند. البته قرار نیست او قبل از بازی دروازه‌بانش را انتخاب کرده باشد و در هر یک شرایط بهتری داشته باشند به میدان می‌روند.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال در پایان گفت: حسینی امروز رکورد مودت را شکست. دروازه‌بانی که الان سن و سال زیادی دارد و قبل از تولد من این رکورد را به نام خود ثبت کرده بود. اعتقاد من این است که رکورد حسینی هم سال‌ها باقی خواهد ماند.

 

 
نمایش موجودیت‌ها