date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

از سوی فدراسیون جهانی جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران اعلام شد

از سوی فدراسیون جهانی جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران اعلام شد
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|تکواندو

جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد که براساس آن نام نبوی، صادقیان‌پور، پوررهنما، نریمانی، بهرامی‌آذر، عزیزی و جعفرزاده درمیان برترین‌های جهان به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران را در ماه «اکتبر» 2018 اعلام کرد که بر اساس آن مهتاب نبوی نخستین نماینده بانوی پاراتکواندو، سعید صادقیان‌پور، احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر، مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی و محمود جعفرزاده توانستند در میان برترین‌های جهان بدرخشند.

نمایندگان کشورمان پس از مسابقات قهرمانی آسیا در هیچ رویدادی شرکت نکرده‌اند؛ مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با کسب 40 امتیاز رده سوم وزن 41- کیلوگرم (41 K) را به خود اختصاص داده است.

سعید صادقیان‌پور در وزن 61- کیلوگرم (42K) با 248 امتیاز همچنان صدرنشین جدول می‌باشد. سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس 44 با 45/03 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

محمدرضا شعبانی در وزن 75- کیلوگرم (42 K) با 30/94 رده دوازدهم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با 8/64 در رده بیستم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن 75+ کیلوگرم (K42) نیز با 211/60 امتیاز صدرنشین است. مهدی بهرامی آذر در وزن 75+ کیلوگرم (43 K) با 40 امتیاز رده دوم را در اختیار دارد.

مهدی پوررهنما در وزن 75- کیلوگرم (K44) با 306 امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز 91/70 امتیاز در رده ششم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن نیز در رده پنجاه و شش قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن 75+ کیلوگرم (44 K) با 180/72 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با 49/07 امتیاز رده سیزدهم را به اخود اختصاص داد. محسن عبدی در این وزن نیز با 18 امتیاز جایگاه 27 را در اختیار دارد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها