date_range یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۳۶:۱۶ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تعامل شهرداری با هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند

تعامل شهرداری با هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند
منبع خبر: نسیم آنلاین

شهردار منطقه 13 در جلسه‌ای با حضور هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند ایران ضمن هم‌اندیشی با اعضای این انجمن پیشنهاداتی سازنده درخصوص ایجاد تحول در مدیریت پسماند تهران ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند ایران در شهرداری منطقه با حضور رحمان زاده برگزار شد.

شهردار منطقه در این جلسه به سوابق علمی و اجرایی خود در سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیائی پسماندهای شهر تهران اشاره کرد و گفت : توانایی انجام آنالیزهای فیزیکی و شیمیایی پسماند کشور توسط انجمن مذکور به عنوان یک بخش خصوصی در حوزه مدیریت پسماند ایران وجود دارد .

رحمان زاده پس از هم اندیشی با اعضای هیئت مدیره این انجمن پیشنهاداتی به شرح ذیل ارائه کرد: سازماندهی بازیافت و تفکیک پسماند تهران با توجه به تغییر الگوی مصرف و سطح رفاه جامعه توسط انجمن علمی مهندسی و مدیریت پسماند ایران به منظور مدیریت کارآمد و اثربخش مدیریت شهری در بحث پسماند؛ هماهنگی با کمیته سلامت . محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران برای کمک علمی به اعضای انجمن؛ و  هماهنگی سازمانهای مرتبط با مدیریت پسماند شهر تهران و سازماندهی ترویج مصرف پلاستیک های تجزیه پذیر و حرکت به سوی الزامات قانونی و همچنین نظارت بر تولیدات تجزیه پذیر.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها