date_range سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۵۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

پاپاندرئا: حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران از وزنه‌برداری بانوان شگفت‌زده‌ام کرد

پاپاندرئا: حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران از وزنه‌برداری بانوان شگفت‌زده‌ام کرد
منبع خبر: نسیم آنلاین

نایب‌رئیس فدراسیون جهانی و رئیس کمیسیون بانوان فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، هدفش از سفر به ایران را بررسی دقیق‌تر وضعیت وزنه‌برداری و دادن اطمینان به حمایت همه‌جانبه از تمام فعالیت‌های بانوان وزنه‌بردار ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اورسلا پاپاندرئا در خصوص هدف و انگیزه سفر به ایران گفت: من به عنوان نائب رییس فدراسیون جهانی و رئیس کمیسیون بانوان فدراسیون جهانی هدفم این بود علاوه بر بررسی دقیق تر وضعیت وزنه برداری در ایران به بانوان وزنه بردار این اطمینان را دهم که فدراسیون جهانی از تمام فعالیت های بانوان حمایت می کند.

وی در پاسخ به این سوال که تصویر شما قبل و بعد از سفر به ایران چگونه بود؟ اظهار داشت: من استاد دانشگاه هستم و همیشه در مورد کشورهای مختلف اطلاعاتی دارم. صادقانه می گویم قبل از سفر کمی ترس داشتم اما با صحبت با دوستان ایرانی که همگی اطمینان می دادند خاطره این سفر را فراموش نخواهی کرد تصمیم به سفر گرفتم. الان که در آمریکا هستم دوست دارم برای تمام مردم با قدرت از یک کشور شگفت انگیز با مردمی دوست داشتنی تعریف کنم. من لحظه به لحظه این سفر را فراموش نخواهم کرد مردم خوزستان باورنکردنی بودند به خصوص شهر اهواز و شوشتر.

رئیس فدراسیون وزنه برداری آمریکا همچنین در واکنش به این سوال که وضعیت وزنه برداری ایران را چگونه دیدید؟ گفت: از نحوه حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران نسبت به وزنه برداری بانوان بسیار شگفت زده هستم. با افتخار از علی مرادی رئیس فدراسیون ایران و حیدری مسئول ورزش خوزستان و خانم طریقت بابت حمایت و میهمان نوازی شاخص و منحصر به فرد خود از من و تیم امریکا قدردانی می کنم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها