date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

درهای صحن حضرت زهرا (س) فردا به روی زائران اربعین بازمی‌شود

درهای صحن حضرت زهرا (س) فردا به روی زائران اربعین بازمی‌شود
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: جامعه|آیین

صحن حضرت زهرا (س) در نجف فردا به روی زائران بازمی‌شود. جمعی از زائرانی که قرار است در مراسم پیاده‌روی اربعین شرکت کنند به این شهر رسیده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات ـ بخش زیارتی طرح توسعه حرم مطهر علوی به نام صحن و شبستان حضرت زهرا (س) فردا (ششم صفر)، در آستانه ایام اربعین حسینی با حضور حسن پلارک ـ رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات ـ به روی زائران گشوده می‌شود.

علیرضا فداکار ـ رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف ـ با بیان این‌که تعدادی از زائران هم‌اکنون خود را به شهر نجف که مبدا پیاده‌روی اربعین است، رسانده‌اند، افزود: با بازگشایی صحن مطهر حضرت زهرا (س) از فردا پذیرای زائران حرم مولای متقیان خواهیم بود.

وی با اشاره به افزایش شمار زائران اربعین در شهر نجف، اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده و همت خادمانِ موکب‌های ایرانی و همکاری برادران عراقی، مشکلی در پذیرائی از زائران نداریم.

رییس کمیته اسکان و تغذیه نجف اشرف افزود: پیش‌بینی می‌شود با روند کنونی ورود زائران به شهر نجف، ظرفیت اسکان و تغذیه ایجاد شده با همت برادران عراقی و موکب‌های ایرانی پاسخگوی نیازها باشد.

فداکار یادآور شد: میزبانان اصلی مراسم اربعین حسینی مردم عزیز و دولت عراق هستند، لذا لازم است هموطنان عزیز با رعایت آداب مهمانی به این زیارت مقدس مشرف شوند.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها