date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۷:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

برانکو: بازیکنان پرسپولیس قلبشان را در زمین گذاشتند

برانکو: بازیکنان پرسپولیس قلبشان را در زمین گذاشتند
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما قلب خود را در زمین گذاشتند و کاملا مستحق پیروزی بودند.

گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، برانکو سرمربی تیم پرسپولیس پس از پیروزی تیمش برابر السد قطر گفت:  بازنده حق دارد، ناراحت شود. ما قاطعانه پیروز شدیم و صعود کردیم و خیلی خوشحالم.به بازیکنانم و هواداران تبریک می گویم. بازیکنان پرسپولیس قلب خود را در زمین گذاشتند و کاملاً مستحق پیروزی بودند. شاید مربی السد یا من در بازی نبودیم که این اظهارات را ارائه کرده است. چیزی که در این بازی مهم تر از هر چیزی بود، از لحاظ نتیجه خیلی فشار روی ما نبود، چون  ما و السد صعودمان را به مرحله بعدی قطعی کرده بودیم، اما یک بازی زیبا را هم ما و هم السد ارائه کردیم.

برانکو افزود: ما زودتر می توانستیم نتیجه بازی را تمام کنیم. طبیعی است السد هم می توانست بازی را مساوی کند، اما ما این پیروزی را قاطعانه کسب کردیم و به بازیکنانم تبریک می گویم. ما در گروه مان اول شدیم و این بازی به ما این خوش بینی را می دهد که می توانیم مقابل هر تیمی بازی کنیم. همین طور به صادق محرمی بابت اینکه بهترین بازیکن زمین شد، تبریک می گویم. چنین مقامی مسئولیت او را برای کار مضاعف و تلاش بیشتر سخت می کند.

او درباره این که بدن بازیکنانش خالی کرده است بیان کرد: البته ترکیبی که امروز چیدم، بهترین ترکیبی بود که در حال حاضر داشتیم. با اعتماد کامل به بازیکنانم این ترکیب را گذاشتم و در 2 - سه روز آینده باید ببینم وضعیت بازیکنان چطور است. طبیعی است که بازیکنان فعلی هم برای ما اولویت دارند. با شما موافق نیستم که بدن بازیکنان خالی کرده است. باید بدانید که السد یک تیم بسیار عالی  با بازیکنان خیلی خوب است. این بازی در لیگ قهرمانان آسیا بود و سخت ترین سطح در فوتبال آسیاست. سطح بازی کاملاً متفاوت تر از بازی ما مقابل سایپا یا پارس جنوبی است. آنچه مهم است، بازیکنان آماده هستند و این را در این بازی و بازی های گذشته نشان دادند. شما امروز می توانستید صادق را ببینید که تا دقیقه 90 استارت های 50، 60 متری می زد. در بازی های آخر بیشتر حفظ نتیجه اهمیت دارد و یک مقدار بازیکنان را عصبی می کند، اما هم منشا، علیپور و نوراللهی در لحظات پایانی خوب عمل کردند و شخصیت برنده را از خود نشان دادند.

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به انتقادهای سرمربی السد نسبت به داوری و این که معتقد است گل آن ها آفساید نبوده است تصریح کرد: اگر سیدجلال حسینی مستحق این بود که کارتی بگیرد، بازیکنان السد نیز مستحق این بودند که کارت هایی بگیرند. اگر هم راجع به آفساید بخواهیم صحبت کنیم، قبل از گل السد بازیکنان من ایستادند، چون کمک داور مسابقه پرچم خود را بالا برده بود. من نمی توانم در این خصوص صحبت کنم، چون از صحنه دور بودم، با این حال پرچم دیده شد. آن موقعیت خطرناکی بود، اما این وظیفه داور است که قضاوت کند و تصمیم خودش را بگیرد. همچنین یک آفسایدی بود که داور برای السدی ها پرچم نزد و همان موقعیت خطرناکی روی دروازه ما شد که ممکن بود همان موقعیت گل شود.

برانکو درباره این که درمرحله یک هشتم نهایی چه حریفی برای پرسپولیس راحت تر است خاطرنشان کرد: وقتی درباره کیفیت این 2 تیم بخواهیم صحبت کنیم، تقریباً یکی هستند. با توجه به اینکه الاهلی چهار بازیکن خارجی خود را از دست داده است، سوما و لئوناردو داسیلوا مانده اند،  ترجیجم این است که با الجزیره بازی کنیم، فقط به یک دلیل که حداقل یک بازی مان را در خانه و مقابل هواداران انجام دهیم، اما اگر با الاهلی بازی کنیم، دوباره هر 2 بازی خارج از خانه است. این تنها دلیلی است که دوست داریم با الجزیره بازی کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها