date_range دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۷:۱۹ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

«به وقت شام» طلایه‌دار سینمای کشور در پاسداشت مدافعان حرم است

«به وقت شام» طلایه‌دار سینمای کشور در پاسداشت مدافعان حرم است
منبع خبر: نسیم آنلاین

مدیر مرکز تخصصی نماز ضمن تقدیر از فیلم «به وقت شام» گفت: فیلم به وقت شام رشادت مردانی را نشان می‌دهد که در زمان حاضر برای امنیت مردم جانفدایی می‌کنند. این فیلم طلایه‌دار سینمای ایران در پاسداشت مدافعان حرم است.

حجت الاسلام آیتی، مدیر مرکز تخصصی نماز در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا با بیان اینکه فیلم به وقت شام نمایشی از اتفاقاتی است که در پشت صحنه آرامش وامنیت کشور در جریان است، افزود: هنرمندان متعهد ما، توانایی پاک سازیِ غبار فراموشی و غفلت از ذهن جامعه را دارند و اتفاقاتی که برای عموم مردم رخ نمی دهد و مردم عادی آن را تجربه نمی کنند، برای آنها ملموس و محسوس کند.

حجت الاسلام آیتی با انتقاد از بی مهری های صورت گرفته نسبت به این فیلم از سوی برخی منتقدین گفت: تصور تجربه هر کدام از اتفاقات این فیلم برای هرکس کافیست که قدردان زحمات مدافعین حرم و تمام کسانی که برای امنیت کشورمان تلاش می کنند، باشد.

«به وقت شام» طلایه‌دار سینمای کشور در پاسداشت مدافعان حرم است

مدیر مرکز تخصصی نماز افزود: فیلم به وقت شام رشادت مردانی را نشان می دهد که در زمان حاضر برای امنیت مردم جانفدایی می کنند و از خانواده و همه تعلقات دنیا می گذرند و در مقابل انسانهای سفاک و حیوان صفت مردانه می ایستند تا جامعه و وطنشان روی نا آرامی نبیند. در واقع «به وقت شام» طلایه دار سینمای ایران در پاسداشت مدافعان حرم است.

حجت الاسلام آیتی با انتقاد از آثار برخی هنرمندانی که سعی در سیاهنمایی از وضعیت کشور و القای روح نا امیدی به مخاطبین را دارند، تصریح کرد: ضرورت وجود هنرمندانی مثل آقای حاتمی کیا بیش از گذشته احساس می شود، هنرمندانی که  زحمات پشت صحنه اداره و حفظ امنیت کشور را نمایش می دهند و احساس توانمندی و امید را به جامعه تزریق می کنند.

وی ادامه داد: پس از اکران فیلم «به وقت شام» برای جمعی از اساتید، مبلغان و کارکنان مرکز تخصصی نماز، این فیلم مورد تحسین و استقبال حاضرین قرار گرفت که جا دارد بنده از طرف مرکز تخصصی نماز از زحمات عوامل سازنده  این فیلم غنی تشکر و قدردانی کنم .

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

تصویرها
«به وقت شام» طلایه‌دار سینمای کشور در پاسداشت مدافعان حرم است
نمایش موجودیت‌ها