date_range دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۰۴:۰۰ ب.ظ

مهابادی: باید تلاش کنیم تنش‌های دربی مازندران را کم کنیم

مهابادی: باید تلاش کنیم تنش‌های دربی مازندران را کم کنیم
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|والیبال

سرمربی نساجی قائمشهر گفت که دربی مازندران یک مسابقه عادی محسوب می‌شود و او باید تلاش کند تا تنش‌های این دیدار کاهش یابد.

داود مهابادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم « پویا »، درباره پیروزی یک بر صفر نساجی مازندران مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی نزدیکی شاهد بودیم و آلومینیوم تیم خوب و پُرمهره ای است. بازیکنان ما به خوبی نکات فنی را رعایت کردند و در این مسابقه به پیروزی رسیدیم.

وی با تمجید از محمد عباس زاده پس از گلزنی در این مسابقه گفت: او بازیکن توانمندی محسوب می شود و یکی از مهره های تاثیرگذار ماست. به نظرم عباس زاده بهترین گلزن تاریخ نساجی است.

سرمربی نساجی در مورد نزدیک شدن این تیم به جمع صدرنشینان پس از اینکه یک هفته از رده دوم جدول فاصله گرفت، تصریح کرد: این کش وقوس ها تا پایان لیگ دسته اول ادامه دارد و تیم های زیادی تا آخر لیگ جابه جا خواهند شد. جدال تیم ها در هفته های آخر می تواند خیلی تعیین کننده باشد، اما ما تنها به بازی پیش روی خود نگاه می کنیم.

«ما باید تلاش کنیم تنش های دربی مازندران را کم کنیم»، مهابادی در مورد جدال حساس هفته آینده نساجی مقابل خونه به خونه برگزار خواهد شد، با بیان این جمله خاطرنشان کرد: این دیدار هم مانند سایر بازی هاست. بازیکنان ما باید قبل از این مسابقه، آرامش داشته باشند تا بتوانند موارد فنی را در زمین پیاده کنند.

وی درخصوص تیم خونه به خونه و حضور اسکوچیچ در این تیم اظهار داشت: خونه به خونه یکی از پُرمهره ترین تیم های لیگ دسته اول محسوب می شود. نکونام با این تیم بسیار عملکرد بسیار خوبی داشت، اما نظری درباره اسکوچیچ ندارم!

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها

آگهی