date_range یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کریمی‌قدوسی در سوال از وزیر اطلاعات: در تجمع مقابل مجلس حتی یک‌دست‌نوشته درباره حصر دست کسی نبود/ دغدغه مردم اقتصاد است

کریمی‌قدوسی در سوال از وزیر اطلاعات: در تجمع مقابل مجلس حتی یک‌دست‌نوشته درباره حصر دست کسی نبود/ دغدغه مردم اقتصاد است
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: سیاست|مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یادمان هست که دو هفته پیش چه تجمعی روبروی مجلس اتفاق افتاد اما لابه‌لای این تجمعات هیچ‌کدام‌یک پلاکارد هم مبنی بر رفع حصر، دستگیری چند ادمین تلگرامی و یا بستن دو روزنامه در دست نداشتند و تمام دغدغه تجمع‌کنندگان رفع گرفتاری‌ها و مشکلات بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه (31 تیر ماه 97) ضمن تسلیت و تبریک شهادت دسته جمعی 11 نفر از بسیجیان و سپاهیان در نقاط مرزی کشور اظهار داشت: امروز نگرانی مردم و دغدغه اصلی مسائل اقتصادی است بنده می‌خواستم به جای سوالم از وزیر اطلاعات موضوع مسائل اقتصادی را بیان کنم. 

وی افزود: بنده با آقای مطهری قبل از طرح سوال از وزیر اطلاعات خواستم که نامه‌ای بنویسیم و هر دو سوالمان را پس بگیریم و اشاره کنیم که اولویت با مسائل اقتصادی کشور است اما آقای مطهری گفت هر چیز جای خود را دارد و باید مسائل با هم مطرح و حل شود و اصرار بر مطرح شدن سوال خود داشت. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 15 روز در حوزه‌های انتخابیه خود بودیم گرفتاری‌های مردم و مشکلات کسبه و بازاریان را از نزدیک دیدیم مردم انتظار دارند مجلس ورود پیدا کند. 

وی عنوان کرد: یادمان هست که دو هفته پیش چه تجمعی روبروی مجلس اتفاق افتاد اما لابه‌لای این تجمعات هیچ کدام یک پلاکارد هم مبنی بر رفع حصر، دستگیری چند ادمین تلگرامی و یا بستن دو روزنامه بر دستانشان نبود و تمام دغدغه تجمع کنندگان رفع گرفتاری‌ها و مشکلات امروز بود و این امری است که همه ما بر آن اذعان داریم. 

ادامه دارد.... 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها