date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۱۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

راز اصغر فرهادی پس از سال‌ها فاش شد!

راز اصغر فرهادی پس از سال‌ها فاش شد!
منبع خبر: نسیم آنلاین

مریم امیرجلالی دیروز در برنامه «من و شما» حرف‌های متفاوتی درباره نویسندگی اصغر فرهادی برای دو سریال تلویزیونی زد!

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عصر دیروز، برنامه «من و شما» با حضور مریم امیرجلالی بازیگر سینما و تلویزیون روی آنتن رفت.

امیر جلالی در این برنامه به همکاری خود با رضا عطاران در سریال های «خانه به دوش» (1383)، «متهم گریخت» (1384) و «ترش و شیرین» (1386) اشاره کرد.

در ادامه برنامه، وقتی از نویسنده سریال «خانه به دوش» یاد شد، با بحثی که بین امیرجلالی و ظلی پور درگرفت، برای نخستین بار اعلام شد که اصغر فرهادی نویسنده این سریال موفق تلویزیونی بوده است.

امیرجلالی در این باره توضیح داد: اصغر فرهادی نویسنده «خانه به دوش» بود و طرح سریال «متهم گریخت» را هم نوشت. اما در آن سال ها چون می گفت می خواهد در سینما کار کند، ترجیح داد نامش در تیتراژ نباشد.

این در حالی است که مهران مهام تهیه کننده این دو سریال تلویزیونی، قبلا چنین مطلبی را تکذیب کرده بود.

ماجرا از این قرار است که موضوع نگارش فیلمنامه سریال «خانه به دوش» و طرح «متهم گریخت» اولین بار در سال 95 و در برنامه «هفت»مطرح شد.

 مهران مهام تهیه کننده «خانه به دوش» و «متهم گریخت» با تکذیب جدی این موضوع در مصاحبه ای که در تاریخ 4 مهر 95 با یکی از خبرگزاری ها داشت؛ گفت: این موضوع کذب است و برای عنوان کردن چنین چیزی واقعا متاسفم؛ زیرا همان طور که می دانید در زمان مدیریت محمودرضا تخشید، خودش نویسندگی مجموعه «خانه به دوش» را برعهده داشت و همان طور که می دانید تخشید و افخمی باهم رابطه خیلی خوبی دارند و واقعا تعجب می کنم که چطور این حرف در برنامه او عنوان شده است.

مهام در ادامه گفت: من برنامه «هفت» را ندیدم اما برایم جای تعجب است که چرا این حرف بیان شده است. این دو سریال جزو سریال های خوب من بوده اند و نویسنده و کارگردان آن هم مشخص است. افخمی می خواهد با این کار برنامه اش را شلوغ کند و من هم این صحبت که فرهادی نویسنده «متهم گریخت» و «خانه به دوش» است را تکذیب می کنم. نویسنده «متهم گریخت» کاملا مشخص است و می توانید از سعید آقاخانی همه این سوالات را پرسید تا معلوم شود که این ادعا از اساس کذب است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها