date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۵۳:۰۴ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

با پوشش اسکورت‌ها صورت می‌پذیرد توزیع 50 کامیون چادر/ کمک‌رسانی در کرمانشاه پیچیده‌تراز بم

با پوشش اسکورت‌ها صورت می‌پذیرد توزیع 50 کامیون چادر/ کمک‌رسانی در کرمانشاه پیچیده‌تراز بم
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

رئیس سازمان امداد و نجات از توزیع 50 کامیون چادر و اقلام زیستی در بین زلزله‌زدگان خبر داد و گفت: همچنین چهارشنبه 10 بالگرد کمک‌های مورد نیاز آسیب‌دیدگان را توزیع خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به کرمانشاه، مرتضی سلیمی با اشاره به این که مهمترین مشکل در خدمات رسانی به زلزله زدگان عدم امنیت که توزیع اقلام و کمک ها است، اظهار داشت: کالاها و کمک های فراوانی تامین شده است و در صورت فراهم شدن امنیت لازم این اقلام بین زلزله زدگان توزیع می شود.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر تصریح : همچنین فردا چهارشنبه در قالب 10 بالگرد اقلام زیستی بین روستاها زلزله زده توزیع می شود.

سلیمی با اشاره به این که 50 کامیون اقلام زیستی که شامل چادر، زیرانداز و... فقط از محتویات انبار هلال احمر است عنوان کرد: بنابراین هنوز آمار کالاهای اهدای مردم را اعلام نکردیم و این اقلام نیز کمک های قابل توجهی را در بر می گیرد.

وی با تشریح گلایه مردم در عدم توزیع مناسب چادر و کمک ها به برخی مشکلات امدادرسانی در زلزله کرمانشاه پرداخت و خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات توزیع کمک ها در این زلزله حتی از بم نیز پیچیده تر است و این مسئله باعث کندی توزیع اقلام و کمک ها به آسیب دیدگان شده است ولی خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شده است با کمک نهادهای مختلف از جمله نیروهای مسلح هرچه سریعتر روند سریع توزیع چادر و اقلام زیستی بین آسیب دیدگان صورت پذیرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها