date_range چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم/ رابطه خوبی با 2 دروازه‌بان دیگر پاری‌سن‌ژرمن دارم

بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم/ رابطه خوبی با 2 دروازه‌بان دیگر پاری‌سن‌ژرمن دارم
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دروازه‌بان ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید نسبت به پنج سال پیش حس بهتری دارد و از رابطه خوبش با دو دروازه‌بان دیگر این تیم سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون که در این تابستان به حضور 17 ساله اش در یوونتوس - تیمی که حتی در سقوط به سری B ایتالیا تنهایش نگذاشت - پایان داد و با قراردادی دو ساله به پاری سن ژرمن فرانسه پیوست، می گوید در سال های اخیر پیشرفت کرده است.  

بوفون 40 ساله در گفت وگویی که با نشریه «فرانس فوتبال» داشت، گفت: اگر از من بپرسید که آیا امروز حس متفاوتی نسبت به زمانی که 35 ساله بودی، داری؟ مایلم بگویم فکر می کنم حس بهتری دارم. شاید شما بگویید که این غیرممکن است. من هم گاهی اوقات که به خانه می آیم با خودم می گویم که غیرممکن است، اما هنوز از ته وجودم حس بهتری نسبت به 5، 6 و یا 7 سال پیش دارم، اما نمی توانم بگویم چرا! شاید به خاطر تغییر رویکردیم است. در نهایت در سن من، مسئله غیرت و انگیزه است.

دروازه بان ایتالیایی PSG که اولین بازی اش را برای این تیم فرانسوی در لوشامپیونه برابر کان انجام داد و سپس در پیروزی مقابل گنگان در ترکیب اصلی پاریسی ها بود، در برتری 3 بر یک پاری سن ژرمن مقابل آنژی جای خود را به آلفونسه آرئولا داد. بوفون همچنین در بازی بعدی این تیم در خانه تیم «نیم» نیکمت نشین خواهد بود.

جی جی بوفون در مورد رقابتی که با دو دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه این تیم دارد، اظهار داشت: من و آلفونسه و کوین تراب رابطه خوبی با یکدیگر داریم و مثل برادر هستیم. رفتار آنها می تواند الگویی برای دیگران باشد. این خیلی مهم است که ما احترام فراوانی برای یکدیگر قائل باشیم و این نقطه شروع خوبی است.  

وی ادامه داد: فوتبال امروزه تغییر کرده است. تیمی همچون پاری سن ژرمن در طول فصل در حدود 60 بازی انجام می دهد و امیدوارم آلفونسه و کوین بیشتر از فصل پیش بازی کنند. به نظر غیرقابل تصور است که من تنها در درون دروازه PSG بایستم و بنابراین منطقی این است که ما سه دروازه بان برای استفاده کردن، داریم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها