date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۲۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال‌احمر: همه باید به هلال‌احمر و صلیب سرخ سوریه کمک کنند

رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال‌احمر: همه باید به هلال‌احمر و صلیب سرخ سوریه کمک کنند
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: جامعه|آیین

رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال‌احمر با اشاره به اینکه همه باید به هلال‌احمر و صلیب سرخ سوریه کمک کنند، گفت: مردم این کشور به صلح نیاز دارند و همه ما باید در جهت کمک به آنها بشتابیم.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، فرانچسکو روکا در مراسم تقدیر از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: سوریه در حال حاضر مردمان آن نیاز به صلح دارند و همکاران ما در صلیب سرخ در خط مقدم کمک به این مردم قرار دارند.

وی افزود: این افراد نمونه های الهام بخش من برای انجام کارها در صلیب سرخ اند و همه ما باید در جهت کمک به هلال احمر و صلیب سرخ سوریه گام برداریم.

وی افزود: امروز می خواهم کار و فعالیت داوطلبان را برجسته و اعلام کنم که آنها در راستای اقدامات بنیانگذار نهضت صلیب سرخ و هلال احمر گام برداشته اند.

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر با اشاره به اینکه علاوه بر سوریه در کشور فلسطین نیز جمعیت هلال احمر حضور دارد و سال ها است که تعهد خود را همکاران ما انجام دادند، گفت: جمعیت هلال احمر ایران برای امدادرسانی به مردم در حالت آماده و مناسبی قرار دارد و جوانان باید متقاضی و پایه تغییرات در کشور خود باشند.

روکا خاطرنشان کرد: در همه سفرها با حوادث و مسائل زیادی روبه رو شده ام اما همواره شایستگی و تعهد داوطلبان را برای حفظ اصول هفتگانه جمعیت دیده ام.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها