date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| محمد خالوندی: رکورد خودم در جهان را 2 متر افزایش دادم

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| محمد خالوندی: رکورد خودم در جهان را 2 متر افزایش دادم
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

محمد خالوندی، دارنده مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت که در این مسابقات رکورد خود را در جهان به اندازه دو متر افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، محمد خالوندی پس از کسب جایگاه سوم بازی های پاراآسیایی جاکارتا در رشته پرتاب نیزه اظهار داشت: امروز توانستم بهترین رکوردهایم را بزنم. من امروز و در این رقابت ها، رکورد خودم در جهان را دو متر جابجا کردم، اما به طلا نرسیدم. امیدوارم این رکوردها برای بازی های بعدی انگیزه ای باشد تا بتوانم در پارالمپیک و مسابقات جهانی، عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می توانستی مدال خوش رنگ تری کسب کنی یا خیر، گفت: پیش بینی می کردم که رکورد پایین تری ثبت کنم و فکر نمی کردم پرتاب هایم تا این حد بتواند رکوردها را جابجا کند، اما وقتی بازی ها آغاز شد و با انگیزه ای که گرفتم، 48 متر پرتاب کردم و رکورد خودم را در جهان شکستم.

محمد الوان پور: برای کسب مدال طلا از جان مایه گذاشتم

دارنده مدال برنز پرتاب نیزه پاراآسیایی تصریح کرد: از کمیته ملی پارالمپیک و ریاست فدراسیون جانبازان و معلولین خواهش می کنم نگاه بهتر و حمایت های بیشتری به ماده ورزشی و کلاس های ما داشته باشند. سال آینده مسابقات جهانی را پیش رو داریم، می توانیم در همین کلاس، قهرمان و نایب قهرمان شویم و باز هم مدال های اصلی را برای ایران به دست بیاوریم. امیدوارم این دوستان با حمایت های خود باز هم به ما انگیزه بدهند تا بتوانیم بهترین رکوردها را بزنیم و باز هم برای ایران افتخار و مدال کسب کنیم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها