نوبخت خبر داد تغییر ساعت کار خط 5 مترو تهران از روز شنبه
منبع خبر: نسیم آنلاین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: خط 5 متروی تهران از روز شنبه 6 مرداد از ساعت 4:45 صبح فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه از شانزدهم تیرماه و با تغییر ساعت کار بر اساس بخشنامه استانداری تهران، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز ساعات فعالیت خطوط خود را تغییر داده است؛ اظهار کرد: با توجه به اینکه اکنون ساعات ادارات نیم ساعت تغییر کرده و ساعت کاری از ۶:۳۰ صبح آغاز می شود، ساعت فعالیت خط ۵ متروی تهران و حومه هم از روز شنبه تغییر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از صبح روز شنبه ۶ مرداد ۹۷ اولین قطار خط ۵ متروی تهران و حومه از سمت گلشهر به تهران، ساعت ۴:۴۵ صبح حرکت خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ادامه داد: فعالیت خط یک، 2، 3، 4 و 7 متروی تهران همانند روز های قبل از ساعت ۵ صبح آغاز می شود.

وی با بیان اینکه سرویس دهی خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت ۲۲:۳۰ ادامه خواهد داشت، گفت: برنامه حرکت قطار ها با ساعات جدید کاری تطبیق پیدا کرده و فاصله اعزام قطار در زمان های پرتردد کاهش یافته است.

نوبخت در پایان خاطر نشان کرد: این تغییر ساعت به منظور رفاه حال بیشتر کارکنان ادارات تا ۱۹ مرداد ماه ۹۷ اعمال می شود و پس از آن زمان فعالیت متروی تهران و حومه به حالت عادی خود باز می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها