date_range دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۰۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

افشاردوست: کولاکوویچ به امپراطور تاکتیک در جهان مشهور است

افشاردوست: کولاکوویچ به امپراطور تاکتیک در جهان مشهور است
منبع خبر: نسیم آنلاین
دسته خبری: ورزش|والیبال

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: ایگور کولاکوویچ در بین مربیان والیبال جهان به امپراطور تاکتیک مشهور است و مربیان می‌توانند از این دوره بهترین بهره را ببرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست در مراسم افتتاحیه سمینار تخصصی «تاکتیک های پیشرفته دفاعی» اظهار داشت: مربیان والیبال خود را گرفتار سرفصل ها و دروس دوره ها نکنند و برای افزایش دانش خود نیاز به استفاده از تجربه میدانی دارند.

وی با یادآوری اینکه گرفتن مدرک برای یک مربی دانش کافی به همراه ندارد، گفت: باید مربیان دامنه تجارب خود را افرایش دهند و حضور در دوره ها و سمینارها نیز در این زمینه مفید است زیرا از تجربه دیگران که لحظات سخت را تجربه کردند، استفاده می کنند.

دبیرکل فدراسیون والیبال به تدریس ایگور کولاکوویچ در سمینار تاکتیک های پیشرفته دفاعی اشاره کرد و گفت: ایگور در بین مربیان والیبال جهان به امپراطور تاکتیک مشهور است و مربیان می توانند از این دوره بهترین بهره را ببرند. بنابر خواهش می کنم از اطلاعات کولاکوویچ استفاده کنید و باید این مربی را کاملا تخلیه اطلاعاتی کنید.

سمینار تخصصی «تاکتیک های پیشرفته دفاعی» از ساعت 9 امروز (دوشنبه) با تدریس ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و با حضور بیش از 70 مربی مرد و زن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نمایش موجودیت‌ها