date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۵:۰۰ ب.ظ

نایب‌قهرمانی بانوی قزوینی در مسابقات شطرنج بلیتس قهرمانی کشور

نایب‌قهرمانی بانوی قزوینی در مسابقات شطرنج بلیتس قهرمانی کشور
دسته خبری: ورزش|هاکی

رئیس هیئت شطرنج استان از عنوان قهرمانی بانوی شطرنج‌باز استان در رقابت‌های شطرنج بلیتس قهرمانی کشور خبر داد.

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: رقابت‌های شطرنج بلیتس قهرمانی کشور در حالی با شناخت و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد که در این مسابقات مهدیس مهدوی موفق شد سکوی دومی رقابت‌های قهرمانی کشور را از آن خود کند.

وی افزود: مهدوی در این رقابت‌ها با کسب پنج و نیم امتیاز عنوان دومی را کسب کرد و در بخش ریتینگ موفق شد 30 واحد افزایش داشته باشد.

نوی اضافه کرد: مسابقات شطرنج بلیتس قهرمانی بانوان کشور در بخش استاندارد، در هفت دور به روش سوئیسی به میزبانی گرگان برگزار شد.

رئیس هیئت شطرنج استان با اشاره به کسب موفقیت مهدوی بانوی شطرنج‌باز استان در رقابت‌های قهرمانی کشور عنوان کرد: این مسابقات از سطح بالایی برگزار شد که خوشبختانه مهدوی در این مسابقات عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و موفق شد در این رقابت‌ها سکوی نایب‌قهرمانی را کسب کند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی هیئت شطرنج استان برای برگزاری مسابقه عنوان کرد: خوشبختانه این هیئت ورزشی در طول سال مسابقات بی‌شماری را برای حفظ آمادگی شطرنج‌بازان در دستور کار قرار دارد و همین زمینه موجب شده تا ورزشکاران این رشته ورزشی از آمادگی خوبی برخوردار باشند.

نوری اظهار امیدواری کرد که شطرنج‌بازان استان در ادامه مسابقات شطرنج قهرمانی کشور همواره بتوانند عناوین خوبی را به دست آوردند و با دست‌پر این رقابت‌ها را ترک کنند.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها