date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۳:۰۰ ب.ظ

اعلام اسامی نهایی تیم ملی هندبال بعد از تورنمنت قطر

اعلام اسامی نهایی تیم ملی هندبال بعد از تورنمنت قطر
منبع خبر: روزنامه کیهان
دسته خبری: ورزش|هندبال

اسامی نهایی تیم ملی هندبال برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا بعد از تورنمنت قطر اعلام خواهد شد.


زوران کاستاراتویچ، سرمربی تیم ملی هندبال ایران درخصوص آخرین شرایط و برنامه‌های تیم ملی اظهار داشت: سه‌شنبه شب بازیکنان شاغل در خارج از کشور (لژیونرها) به اردوی سوم تیم ملی اضافه شدند و با آنها درباره میزان آمادگی، وضعیت جسمانی و امکان حضورشان در مسابقات آسیایی اندونزی گفت‌وگو کردم.
وی افزود: در پایان اردوی جاری یعنی اردوی سوم، ما 21 بازیکن را خواهیم شناخت و این تعداد در پایان اردوی چهارم به 18 نفر خواهد رسید تا در مسابقات تدارکاتی قطر حضور داشته باشند. بعد از این مسابقات اسامی 16 بازیکن نهایی برای حضور در بازی‌های آسیایی اعلام می‌شود.
کاستاراتویچ درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی جوانان گفت: دیدار تدارکاتی خوبی بود و بازیکنان بزرگسال در هر نیمه 15 تا 20 دقیقه به هر بازیکن فرصت داده شد تا توانایی‌های خود را نشان دهند.
وی افزود: تیم جوانان در جریان وقت نخست این دیدار نمایش خوبی داشت؛ البته به صورت طبیعی تیمی که تجربه بیشتری دارد و تعداد بازیکنان زیادی در اختیار دارد، می‌تواند در نهایت نمایش بهتری داشته باشد، یعنی همان اتفاقی که در نیمه دوم افتاد و تیم بزرگسالان در نهایت برنده این دیدار شد.
سرمربی تیم ملی تصریح کرد: من از نمایش نیمه اول تیم بزرگسالان راضی نیستم، چراکه در 15 تا 20 دقیقه اول، تیم بزرگسالان بخصوص در بخش دفاعی نمایش خوبی نداشت. در این نیمه ما‌ اشتباهات تاکتیکی زیادی داشتیم. لازم به یادآوری است که دیدار تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان در نهایت با حساب 33 بر 24 به سود تیم بزرگسالان به پایان رسید.
نمایش موجودیت‌ها