date_range یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۲۱:۰۰ ب.ظ

همه فکر و ذکرمان مسائل مالی است نقی‌زاده: شب عید شرمنده خانواده‌هایمان شدیم

همه فکر و ذکرمان مسائل مالی است نقی‌زاده: شب عید شرمنده خانواده‌هایمان شدیم
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پارس جنوبی در حالی سال را به پایان رساند که بازیکنان و کادرفنی این تیم از مشکلات و کمبودهای مالی بشدت ناراضی هستند.

به گزارش" ورزش سه" پارس جنوبی قبل از به پایان رساندن سال یک بازی تدارکاتی دوستانه مقابل پیکان برگزار خواهد کرد. میثم نقی زاده هافبک پارس جنوبی درباره شرایط این تیم گفت:« شرایط تیم از لحاظ فنی شرایط خوبی است. بعد  از دو بازی دوستانه ای که مقابل سپاهان و اکسین داشتیم بچه ها در شرایط مسابقه قرار گرفتند و امیدواریم در دیدار فردا مقابل پیکان که آخرین بازی دوستانه ما در سال 96 به حساب می آید، دست پر از زمین خارج شویم. »


هافبک دفاعی پارس جنوبی همچنین گفت:«  امیدوارم شگفتی سازی مان در 5 بازی آخر تکمیل شود و سهمیه آسیا را کسب کنیم اما واقعیت این است که با وعده و وعید نمی توان مدعی کسب سهمیه آسیا بود. بازیکنان انگیزه ندارند و تمام فکر و ذکرشان مسائل مالی است. » او افزود:« متاسفانه بچه ها با دست خالی شب عید نزد خانواده های خودشان می روند و این موضوع تمرکز آنها را برهم زده است. امیدوارم مسئولان فکری عاجل برای پارس جنوبی کنند و به این راحتی تن به سرمایه سوزی ندهند. »


نقی زاده گفت:« حیف این هواداران است که به خاطر مشکلات مالی تیم شان در آسیا سهمیه کسب نکند. پارس جنوبی تنها تیم جنوبی نیست که این مشکل را دارد. دیگر تیم ها هم چنین مشکلاتی دارند و این مساله تنها به دست مجلس و دولت برطرف می شود. کمترین حق مردم جنوب داشتن چند تیم فوتبالی خوب است تا مشکلات آب و هوایی و غیره را راحت تر تحمل کنند. امیدوارم مسئولان تا دیر نشده مسائل مالی را حل کرده تا با تمرکز و قدرت دوباره پارس جنوبی شگفتی ساز شود.با این شرایط فصل آینده این تیم مانند شاهین بوشهر و ایرانجوان سقوط خواهد کرد.»

نمایش موجودیت‌ها