date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۳۸:۰۰ ب.ظ

تراشتگن: من و داوید دخیا یک هدف مشترک داریم!

تراشتگن: من و داوید دخیا یک هدف مشترک داریم!
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان آلمانی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی دیدار فرداشب مقابل منچستریونابتد حاضر شد.


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در بازی رفت و با کلین شیت تراشتگن موفق شد در اولدترافورد با یک گل به برتری رسیده و شانس زیادی برای صعود به نیمه نهایی داشته باشد، اما سنگربان جوان بارسا تاکید کرد یونایتد تیمی خطرناک است و بارسا باید به دنبال گلزنی باشد.

 

تراشتگن گفت: "ما در بازی رفت دیدیم که یونایتد می تواند با آرامش بازی کنند و ما می خواهیم شروع خوبی داشته و بر بازی تسلط داشته باشیم. سبک بازی ما و پاری سن ژرمن متفاوت است، اما شما نمی توانید در چنین دیدارهایی فقط دفاع کنید. برتری ما در دور رفت خیلی سنگین نبود و آنها تیمی خطرناک هستند. ما باید توپ را حفظ کرده و سعی کنیم گل اول را به ثمر برسانیم تا شانس های صعود خود را افزایش دهیم.

 

تراشتگن: من و داوید دخیا یک هدف مشترک داریم!

 

ثبت کلین شیت در این دیدار هدف بارسلوناست. یونایتد بازیکنان خطرناکی در بخش هجومی دارد و هدف بارسا این است که در بخش دفاعی قدرتمند ظاهر شده و هرگاه زمانش رسید، در حمله نیز موفق باشد.

 

اتفاقاتی که فصل قبل و در دیدار مقابل رم رخ داد بسیار دشوار بود و ما امیدواریم در مقابل هوادارانمان قادر به صعود به نیمه نهایی باشیم. برای یونایتد احترام زیادی قائل هستیم و برتری بارسا در دور رفت آنقدرها هم چشمگیر نبوده و نباید فراموش کرد یونایتد در بسیاری از بازی های خارج از خانه پیروز شده است.

 

یونابتد بازیکنان بسیار سریع در اختیار دارد و بارسا شما باید هوشیار بوده و به دنبال پیروزی باشد. تیم های بزرگ همیشه خطرناک هستند و ما می خواهیم نمایش بهتری نسبت به یونایتد داشته و باید آنها را شکست دهیم.

 

داوید دخیا؟ یکی از بهترین دروازه بانان جهان و یکی از مهمترین بازیکنان منچستر یونایتد است. شرایط دشوار خواهد بود زیرا هدف هر دوی ما مشترک است؛ کلین شیت."

تصویرها
تراشتگن: من و داوید دخیا یک هدف مشترک داریم!
نمایش موجودیت‌ها