date_range یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۲:۰۰ ب.ظ

احمدی: هیچ تماسی از پیکان نداشته‌ام

احمدی: هیچ تماسی از پیکان نداشته‌ام
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دروزاه‌بان اسبق تیم ملی که قراردادش با پیکان به پایان رسیده هنوز برای فصل بعد با تیمی به توافق نرسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، رحمان احمدی دروازه بان فصل قبل پیکان در مورد آخرین وضعیتش برای ادامه حضور در این تیم به خبرنگار ما گفت: من قراردادم با باشگاه پیکان به پایان رسیده و در حال حاضر هم مشغول استراحت هستم. هیچ تماسی از طرف باشگاه نداشته ام و نمی دانم در لیست فصل بعد هستم یا نه.


او در واکنش به پیوستن پیام نیازمند به سپاهان گفت: مبارکشان باشد! خیلی از این اخبار اطلاعی ندارم ولی با توجه به اینکه برای فصل آینده با من صحبت نکرده اند نمی توانم حرفی بزنم و فقط برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.


دروازه بان فصل پیکان در مورد میزان رضایتش از عملکرد خود در لیگ هفدهم گفت: خب من اول فصل مقطع کوتاهی بازی کردم و بعد هم مصدوم شدم و مدتی را بیرون ماندم. بعد از مصدومیت هم به مسابقات برگشتم ولی نمی دانم چرا نیمکت نشین شدم. در مجموع فصل خوبی نداشتم و اصلاً راضی نیستم.


احمدی در مورد 3 دورازه بان نهایی تیم ملی در روسیه تصریح کرد: 4 دروازه بانی که در اردوی آخر تیم ملی بودند از بهترین های فوتبال ما به شمار می روند. البته لیگ پرتغال در کشور ما پخش تلویزیونی ندارد و نمی توان در مورد عملکرد عابدزاده قضاوتی کرد. ولی به نظرم سیدحسین حسینی هم در این فصل عالی بود و می توانست مسافر روسیه باشد اما سلیقه سرمربی در نهایت مشخص می کند که چه کسی بیرون بماند. همانطور که 4 سال قبل قربانی همین سلیقه شدم و بیرون نشستم! الان هم می بینید که سیدجلال و وریا به واسطه این سلیقه جام جهانی را از دست داده اند.


او در پاسخ به این سوال که در صورت نبودن پیشنهاد لیگ برتری آیا به لیگ یک خواهد رفت یا به مربیگری فکر می کند، گفت: هنوز هیچ تصمیمی در مورد آینده نگرفته ام.

نمایش موجودیت‌ها