date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۴:۰۰ ب.ظ

کیانوش رستمی و علی هاشمی بدون تیم ماندند! تجمع ستاره‌های وزنه‌برداری در بیمه رازی

کیانوش رستمی و علی هاشمی بدون تیم ماندند! تجمع ستاره‌های وزنه‌برداری در بیمه رازی
منبع خبر: ورزش ۳

اسامی وزنه‌برداران تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های امسال از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در حالی هفته اول لیگ برتر باشگاههای کشور در سال 97 از 4 تیرماه به میزبانی تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران (سالن ایرانیان) آغاز می شود که اعضای تیم های رده سنی جوانان و بزرگسالان از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری منتشر شد.


برهمین اساس 8 تیم در رده سنی بزرگسالان در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور حاضر هستند و برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت می کنند.
هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان همزمان برگزار می شود و سه روز (4، 5و6 تیرماه) به طول خواهد انجامید.


اسامی نفرات حاضر در 8 تیم رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است:


بیمه رازی:
1-بهداد سلیمی  2-سهراب مرادی  3-سعید علی حسینی  4-محمدرضا براری  5-ایوب مرادی  6-محمد نیری فلاح  7-مرتضی بیگلری  8-همایون تیموری  9-کیومرث مقدسی  10-یعقوب پشوتنی  11-امیر حقوقی 12-مسعود چترایی  13-ایمان شاهقلیان


تعاونی انقلاب شهریار:
1-میلاد رهبری نژاد 2-رضا آقازاده 3-کاوه اشرافی 4-سام مقتدر 5-علیرضا بیک زاده 6-مهدی دواسری 7-حسن رضایی 8-حسین ترکاشوند 9- علیرضا گرامی پور 10- امیر بابایی 11- علی نیلغار 12- عرفان بیات 13- دانش بختیاری 14-وحید خاوری 15-آرمان ابراهیمی 16-سامان کیهانی 17-محمد هادی پورحسینی 18-میلاد دوست محمدی


رعد پدافند:
1-امین شرفی  2-محمود بیرانوند  3-حافظ قشقایی  4-عباس زندی   5-مصطفی زارعی  6-رضا فلاحی  7-محمد حاتمی   8-محسن نظامی  9-علی میری   10-اسحاق ذعاب   11-اسماعیل ورناصری  12-عباس کریمی


شرکت ملی حفاری اهواز:
1-مجید عسگری   2-سجاد بهروزی   3-علیرضا سلیمانی   4-علیرضا دهقان    5-علی داودی    6-حسین سلطانی  7-امیر عزیزی   8-محسن ایمانی   9-حسن گل پرور   10-مقداد مقدم پناه   11-یاسین باقری  12-رضا نصیری   13-رضا بیرالوند   14-رضا دهدار   15-محمدامین علیپور   16-مهران قاسم زاده   17-یوسف عبدلی


مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:
1-آرین طاهری  2-علیرضا منصوری 3-محسن نکیسایی 4-رضا قاسمی الوری 5-میثم زارعی 6-حسین بیرالوند 7-افشین طاهری حاجی وند 8-علی مکوندی 9-رحمان اورامه 10-سیدایوب موسوی جراحی 11-محمد زارعی 12-سید جلال قریشی 13-عماد باقری 14-محسن بهرام زاده 15-محسن دادرس اصل 16-پیمان جان 17-عارف خاکی


نور همدان:
1-محمدیاسرپیریایی   2-رسول معتمدی سده   3-مهدی دویرانی   4-پوریا احمدی منفرد   5-آرمان محمدزاده    6-علیرضا کاردانیان 7-سامان کریمی 8-علیرضا زندی 9-محمدحسین رئیسی  10-حسین ابراهیمی  11-حسین نجفی    12-حامد نوری    13-پدرام مرادی    14-حسین مومن   15-عرفان کلهاتی   16-محمدعلی گرجی


نیروی زمینی ارتش:
1-عرفان سیروس 2- بهنام رمضانی کردکلا 3- مجتبی مشهدیان 4- یاسین شیرزاد 5- میثم چغاز 6- سامان منصوبی 7- رضا حبیبی 8- اکبر فرهنگی 9- میلاد رستگار 10- مهدی پاپی 11- سید علیرضا طاهریان 12-محمداصغرنژاد 13-نیما آقایی


نیروی هوایی عقاب:
1-علی دهدار   2- فرشید دوستی 3- علیرضا امیدوار 4- محمدجواد صبح مفرح 5- رضا اسمی جهرمی 6- سید علی حسینی 7- محمد حسن کیهانی 8- یاشار آقازاده 9- میر مصطفی جوادی 10- احسان قیصریه 11-پیمان دهقان 12-علیرضا زارع پور 13-مهرشاد محمودی 14-ارسطو موسی نسب 15- فردین نادری 16-محمد قلی زاده 17-اشکان ملاشفیع

 

نمایش موجودیت‌ها