date_range سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۱۷:۰۰ ب.ظ

حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم پهلوان: روی بد فوتبال را در بازی تراکتور دیدیم

حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم پهلوان: روی بد فوتبال را در بازی تراکتور دیدیم
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

هافبک تراکتوری‌ها می‌گوید هماهنگی سه بازی اخیر تراکتورسازی در لیگ برتر را در لیگ قهرمانان به نمایش گذاشتند؛ اما این‌بار با بدشانسی نتیجه را از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، احسان پهلوان که پس از پوشیدن پیراهن تراکتورسازی توانست با این تیم در لیگ برتر بدرخشد پس از دیدار برابر الاهلی شکست در این بازی گفت: انصافا بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. ما در نیمه اول حریفان را محک زدیم اما در نیمه دوم توانستیم فرصت های بسیاری به دست بیاوریم ولی متاسفانه آنها تنها با یک توپ توانستند دروازه ما را باز کنند. پس از گل آنها باز هم ما حملات زیادی داشتیم و حتی می توانستیم به مانند صحنه دقیقه 90 دروازه حریف را باز کنیم اما با بدشانسی موقعیت ها را از دست دادیم.


او ادامه داد: فوتبال همین است. گاهی اوقات شرایط خیلی خوب است و تلاش فراوانی می کنید تا از شرایط خوب تیم استفاده کنید اما توپ ها وارد دروازه حریف نمی شود. متاسفانه روی بد فوتبال بود که در این بازی ما دیدیم.


پهلوان در پایان گفت: در سه بازی اخیر لیگ برتر خیلی هماهنگ بودیم و نتیجه هم گرفتیم. همان هماهنگی را در این بازی به نمایش گذاشتیم و باید حداقل به یک تساوی می رسیدیم؛ اما متاسفانه این اتفاق افتاد. اکنون باید بپذیریم که این بازی برابر الاهلی به پایان رسید و از اینجا به بعد باید تمام تمرکز و انرژی مان را بگذاریم روی بازی بعدی در لیگ قهرمانان.

نمایش موجودیت‌ها