date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۲۱:۰۰ ب.ظ

اخراجی؟ آنها 20 نفر اضافه در فدراسیون و… داشتند! انتقاد شدید یزدی از جواد نکونام

اخراجی؟ آنها 20 نفر اضافه در فدراسیون و… داشتند! انتقاد شدید یزدی از جواد نکونام
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی استقلال خوزستان حمله تندی به نحوه بازی شاگردان نکونام و باشگاه نساجی کرد

 

به گزارش "ورزش سه"، داریوش یزدی در نشست خبری بعد از دیدار برابر نساجی مازندران اظهار کرد: طبیعتا باید خیلی ناراحت باشم چراکه تیمم در مسابقه امروز شکست خورد، اما با این وجود خوشحال هستم که تماشاگران نساجی به این شکل در ورزشگاه حضور داشتند و باید به آنها افتخار کرد؛ حضور این هواداران مطمئنا تاثیر مثبتی در روند نتیجه گرفتن تیم‌ها دارد.

 

او با بیان اینکه نمی‌خواهم راجع به مسائل فنی صحبت کنم، ابراز کرد: بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه سرمربی نساجی است که من آن را ندارم ولی انتظارم این است این آقا(جواد نکونام) به دنبال بازی فنی در زمین باشد؛ ایشان در نیمه دوم نه فقط اینکه دنبال کارش را به طور فنی پیش نمی‌برد، بلکه به توپ جمع‌کن‌ها و تماشاگران می‌گفت برای ما ایجاد مشکل کنند!

سرمربی استقلال خوزستان اضافه کرد: تماشاگران نساجی سنگ تمام گذاشتند و جوی به وجود آوردند که هر تیمی را دچار مشکل می‌کند؛ امیدوارم این تماشاگران همینطور حامی تیم خود باشند؛ من هم علاقه‌مند هستم در چنین تیم‌هایی باشم چراکه اگر چنین جوی در استادیوم شما باشد، دیگر نیاز نیست بخواهید کار خاصی انجام دهید چون شرایطی که این هواداران به وجود می‌آورند، توپ و تیم حریف را به دروازه مقابل خواهد برد.

 

یزدی با بیان اینکه در فوتبال ایران اتفاق خوبی نمی‌افتد و اگر اینطور شود، باید تعجب کنیم، گفت: عجیب است که شب بازی با ما، بازیکن محروم حریفمان را می‌بخشند و از طرف دیگر بازیکن ما را محروم می‌کنند؛ این اتفاقات بی‌عرضگی ما یا عرضه زیادی حریف ما را نشان می‌دهد؛ البته در ایران به انجام چنین کارهایی عرضه داشتن گفته می‌شود؛ اینکه بتوانید با تمام دست‌اندرکاران فوتبالی لابی داشته باشید.

 

او با اشاره به اینکه متاسفانه در شروع این بازی نماینده فدراسیون روی اعصاب ما بود، اظهار کرد: مسؤولان و نماینده فدراسیون فوتبال باید ایجاد آرامش کنند ولی عجیب است که در بازی امروز نماینده فدراسیون به ما می‌گوید: «می‌گویم بازیکن‌تان را محروم کنند؛ اجازه دهید بازی شروع شود»؛ چرا ایشان(پورهادی) از همان اول به دنبال حاشیه بود؟ او باید اجرای قانون و ایجاد آرامش کند ولی چنین اقدامی انجام نداد.

 

سرمربی استقلال خوزستان تاکید کرد: هدفم توجیه شکست امروزمان نیست ولی واقعا ما تیم برتر این بازی بودیم که باختیم؛ شاید به من بگویید نساجی در نیمه دوم با یک بازیکن کمتر کار می‌کرد ولی واقعیت این است که آنها ۲۰ نفر هم خارج از فوبتال داشتند! روی نیمکت، در فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و هر جای دیگری که بگویید، نساجی بازیکن داشت!

 

ادامه دارد...

 

نمایش موجودیت‌ها