date_range جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۰:۰۰ ب.ظ

دربی استار پس از ایران به بوندسلیگا رسید (عکس)

دربی استار پس از ایران به بوندسلیگا رسید (عکس)
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

در رقابت‌های فصل آینده بوندسلیگا از توپ‌های کمپانی دربی استار استفاده خواهد شد که از فصل پیش در فوتبال ایران مورد استفاده قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از آغاز رقابت های لیگ هفدهم توپ آل اشپورت در فوتبال ایران مورد استفاده قرار می گرفت ولی در فصلی که پشت سر گذاشتیم برای اولین بار در آسیا کمپانی آلمانی دربی استار با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به توافق رسید تا تولید توپ های مسابقات را برعهده بگیرد.


در سالی که سپری شد، بسیاری از بازیکنان لیگ از کیفیت توپ های دربی استار رضایت داشتند و به همین دلیل در سال های آینده نیز به احتمال فراوان همکاری فوتبال ایران با این کمپانی آلمانی که حالا از سال آینده نیز در بوندسلیگا مورد استفاده قرار خواهد گرفت، ادامه خواهد یافت.

 

دربی استار پس از ایران به بوندسلیگا رسید (عکس)

 


پیش از شروع رقابت های بوندسلیگا در فصلی که در همین اواخر و با قهرمانی بایرن مونیخ خاتمه یافت، فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرده بود که در پایان فصل قرارداد خود را با آدیداس خاتمه می دهد تا با کمپانی آلمانی دربی استار فعالیت خود را شروع کند.


در همین راستا کمپانی دربی استار از توپ رقابت های بوندسلیگا که مشابه نسخه ایرانی است، برای فصل آینده این رقابت ها رونمایی کرد تا این توپ با یک فصل تاخیر نسبت به فوتبال ایران در آلمان استفاده شود.

تصویرها
دربی استار پس از ایران به بوندسلیگا رسید (عکس)
نمایش موجودیت‌ها