date_range جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۴:۰۰ ب.ظ

اشتانگه: عمر السوما انتظارات را برآورده نکرد

اشتانگه: عمر السوما انتظارات را برآورده نکرد
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی آلمانی برکنار شده تیم ملی سوریه اعتقاد دارد تیمش در ضدحمله غافلگیر شد و این تیم برای هماهنگی احتیاج به زمان بیشتری دارد.

به گزارش "ورزش سه "، برند اشتانگه سرمربی برکنار شده تیم ملی سوریه قبل از برکناری درباره شکست این تیم مقابل اردن گفت: « ضمن تبریک به تیم ملی اردن اعتقاد دارم فقط  آن ها از روی ضد حملات توانسته اند ما را غافلگیر کنند همانطور که موفق شدند با همین حربه  تیم ملی استرالیا را غافل گیر کنند . »


وی درادامه افزود : « ما یک تیم هستیم و با هم می بریم و با هم شکست می خوریم و هیچ گاه یک نفر را نمی توانیم مقصر قلمداد کنیم من با بازیکنان تیم خودم صحبت کردم و به همه آنها گفتم که این فوتبال است و شما قادر به پیش بینی هیچ اتفاقی نیستید. ما هنوز یک دیدارسخت مقابل استرالیا درپیش داریم وهنوز برای صعود نا امید نمی شویم.»


اشتانگه همچنین در ادامه بیان کرد: « ما در دیدار مقابل اردن به شکل هجومی بازی کردیم و درعین حال روی گلزنی عمر السوما حساب باز کرده بودیم اما متاسفانه تا به حال پای او به گلزنی باز نشده است .به همین خاطر مهاجم دوم را هم به تیم اضافه کردیم اما باز هم توفیقی حاصل نشد. »


او که بعد از این دیدار برکنار شد در انتهای صحبت هایش گفت : «  ما در حال حاضر باید تمام تمرکزمان را روی مسایل روحی وروانی تیم متمرکز کنیم اما آن چیزی که مشخص است این است که این تیم قابل مقایسه با تیمی که در مقدماتی جام جهانی حاضر شد نیست زیرا تغییراتی را در تیم اعمال کردیم که برای هماهنگی احتیاج به زمان بیشتری داریم»

 

نمایش موجودیت‌ها