date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۰۰:۰۰ ق.ظ

لیونل مسی: برای صعود باید قطر را مغلوب کنیم

لیونل مسی: برای صعود باید قطر را مغلوب کنیم
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، مدعی شد آنها باید در بازی پایانی قطر را مغلوب کنند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین بامداد امروز و در دیدار مقابل پاراگوئه به تساوی رضایت داد و خوش شانس بود که فرانکو آرمانی با مهار یک ضربه پنالتی، آلبی سلسته را در مسابقات حفظ کرد. حالا لیونل مسی معتقد است اگرچه شرایط پیچیده است، اما آنها باید به فکر پیروزی در دیدار پایانی باشند. تیم ملی آرژانتین برای صعود باید قطر را مغلوب کرده و منتظر لغزش پاراگوئه مقابل کلمبیا باشند.

 

لیونل مسی گفت: "در شرایط پیچیده ای قرار داریم. تعداد زیادی از بازیکنان جوان تیم ملی آرژانتین چنین شرایطی را تا به حال تجربه نکرده اند اما ما باید سر خود را بالا گرفته و به بازی بعدی فکر کنیم، هدف ما غلبه بر قطر و صعود به دور بعدی رقابت های کوپا آمه ریکا خواهد بود. همه هدف ما بهبود شرایط و نمایشی موفق در بازی بعدی است.

 

لیونل مسی: برای صعود باید قطر را مغلوب کنیم

 

من فکر می کنم در 15 دقیقه ابتدایی دیدار مقابل پاراگوئه نمایش خوبی داشته و توپ را به خوبی به حرکت درآوردیم. اما در آن بازه زمانی نیز اگرچه ایده روشنی برای حمله کردن داشتیم اما نتوانستیم موقعیت چندانی روی دروازه حریف خلق کنیم.

 

بعد از دریافت گل نیز بازیکنان عصبی شدند اما بعد از به ثمر رساندن گل تساوی می توانستیم پیروز شویم. پیروزی در دیدار مقابل پاراگوئه برای ما بسیار مهم بود اما حالا فکر می کنم می توانیم با غلبه بر قطر به دور بعد صعود کنیم."

تصویرها
لیونل مسی: برای صعود باید قطر را مغلوب کنیم
نمایش موجودیت‌ها