date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

لایق: بودجه‌ای نداریم تا از بازار آزاد ارز تهیه کنیم خادم در بانک مرکزی و بنی‌تمیم در وزارتخانه هستند!

لایق: بودجه‌ای نداریم تا از بازار آزاد ارز تهیه کنیم خادم در بانک مرکزی و بنی‌تمیم در وزارتخانه هستند!
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|کشتی

دبیر فدراسیون کشتی گفت: نایب‌رئیس فدراسیون کشتی در وزارت ورزش منتظر دریافت ارز مبادله‌ای است.

به گزارش "ورزش سه"، رضا لایق، دبیر فدراسیون کشتی در زمینه دریافت ارز مبادله ای برای اعزام تیم های ملی به رقابت های جهانی مجارستان اظهار داشت: در حالی که کمتر از دوازده ساعت تا زمان اعزام تیم به رقابت های جهانی باقی مانده است، هنوز ارز مبادله ای دریافت نکرده ایم.


وی ادامه داد: ما پول مد نظر را از چند روز گذشته به حساب بانک مرکزی واریز کرده ایم و حتی حساب ارزی هم در بانک مد نظر بانک مرکزی باز کرده ایم.


دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: امروز رسول خادم شخصا برای دریافت ارز به بانک مرکزی مراجعه کرده است و در حال حاضر منتظر این هستیم که  وزارت ورزش این ارز را به ما اختصاص دهد، چون کار از روند اداری بانک مرکزی خارج شده است و بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون هم اکنون در وزارت منتظر دریافت ارز است.


وی خاطر نشان کرد: در حالی که حدود یازده ساعت تا زمان اعزام به مجارستان باقی مانده است کشتی گیران، کادر  فنی و مسولان فدراسیون از نظر روحی و روانی تحت فشار هستند که تیم می رود یا نمی رود در حالی که برخی رقبای ما در حال پرواز به سوی بوداپست هستند یا در محل برگزاری رقابت ها هستند.


لایق در پایان گفت: چون تمام پول به حساب بانک مرکزی واریز کرده ایم، بودجه ای هم نداریم تا از بازار آزاد هم برای اعزام تیم ارز تهیه کنیم و امیدوارم با کمک وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان مالی وزارتخانه این مشکل حل شوند و تیم اعزام شود.

 

نمایش موجودیت‌ها