date_range جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۷:۰۰ ق.ظ

ستاره بلژیک پشت هم‌بازی باشگاهی‌اش درآمد دی‌بروینه: استرلینگ شایسته این همه انتقاد نیست

ستاره بلژیک پشت هم‌بازی باشگاهی‌اش درآمد دی‌بروینه: استرلینگ شایسته این همه انتقاد نیست
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دی‌بروینه هافبک تیم ملی بلژیک از رسانه‌ها خواست در زمان بررسی عملکرد استرلینگ در جام جهانی با همبازی او در منچسترسیتی مهربان باشند.

به گزارش "ورزش سه"، کوین دی‌بروینه می‌گوید امیدوار است رحیم استرلینگ به دلیل عملکرد خود در جام جهانی با ارزیابی‌های متناسب و منصفانه‌ای روبرو شود. 


این دو فوتبالیست که در منچسترسیتی همبازی هستند ممکن است روز شنبه در دیدار رده‌بندی جام جهانی روسیه که در شهر سنت‌پترزبورگ برگزار می‌شود، با پیراهن تیم‌های ملی خود، بلژیک و انگلیس به مصاف هم بروند. 


جالب اینجا است که در اولین دیدار دو تیم در مرحله‌ی گروهی، این دو ستاره در میدان حضور نداشتند چرا که سرمربی‌های دو تیم در آستانه‌ی مراحل حذفی جام جهانی به ستاره‌‌های خود استراحت داده بودند. 


دی‌بروینه می‌گوید توجهش این روزها بیشتر به روند پیشرفت بلژیک در جام جهانی معطوف است ولی در عین حال تاکید می‌کند که علت حجم بسیار بالای انتقادها از استرلینگ را نمی‌فهمد. 


دی‌بروینه می‌گوید " نمی‌فهمم چرا کسانی باید بخواهند هموطنان خود را مورد انتقاد قرار دهند چون در نهایت تنها کاری که آنها برایش تلاش می‌کنند، پیروزی در میدان است. در بازی‌های که من دیده‌ام استرلینگ واقعاً خوب کار کرده. البته وقتی مهاجمی گل نمی‌زند، اوضاع کمی فرق می‌کند ولی در فوتبال همه چیز به گلزنی خلاصه نمی‌شود. امیدوارم مطبوعات و رسانه‌ها بتوانند عشق و محبتی که او لیاقتش را دارد نثارش کنند. استرلینگ فوتبالیستی واقعاً متواضع و خاکی است و برای انگلیس از جان و دل مایه می‌گذارد، حتی با اینکه گاهی هدف انتقادها واقع می‌شود ".

نمایش موجودیت‌ها