date_range شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۰۶:۰۰ ب.ظ

نعمتی امیدوار به اولین حضور 90 دقیقه‌ای در آسیا

نعمتی امیدوار به اولین حضور 90 دقیقه‌ای در آسیا
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهاجم پرسپولیس امیدوار است در دیدار برگشت مقابل الجزیره برای اولین بار حضور 90 دقیقه‌ای در ترکیب تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا تجربه کند.

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی که در ابتدای فصل از جمع شاگردان مجید جلالی به سرخپوشان پایتخت پیوست، رقابت سختی را برای رسیدن به تریکب ثابت پرسپولیس با بازیکنان این تیم آغاز کرد. او بعد از حضورهای نصفه و نیمه در ترکیب تیمش از اواسط نیمه دوم جزو مزدان اصلی برانکو شود. نعمتی در لیگ هفدهم در 21 بازی برای پرسوپولیس به میدان رفت و آمار 749 دقیقه بازی را به نام خود ثبت کرد. دو گل بازی برگشت گسترش فولاد و استقلال خوزستان و یک پاس گل در بازی مقابل نفت تهران حاصل کار او در این دقایق بوده است.


اما هافبک مهاجم پرسپولیس که در همه 7 دیدار تیمش در لیگ قهرمانان آسیا برای سرخپوشان به میدان رفته هنوز نتوانسته یک بازی را به طور کامل بازی کند. او در دو بازی اول به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده ودر الباقی دیدار در ترکیب ثابت تیمش حضور داشته اما هیچگاه نتوانسته تا دقیقه 90 در زمین حضور داشته باشد. یک گل زده در بازی رفت مقابل السد تنها نقطه روشن عملکرد نعمتی در لیگ قهرمانان ایا به شمار می رود.


نعمتی که با نیمکت نشین شدن منشا موفق شد به جمع 11 بازیکن برتر برانکو راه پیدا کند، به خوبی توانسته رضایت پرفسور را به خودش جلب کند. اما هنوز توقعات را برآورده نکرد و نتوانسته چه در مقام گلساز و چه در موتقع گلزن درخشش فصل قبلش را در پیکان تکرار کند. او که در بازی های اخیر پرسپولیس یک خط جلوتر از پستی اصلی اش و پشت سر علی علیپور بازی می کند، نتوانسته هماهنگی لازم رابا علی علیپور ایجاد کند. برانکو امیدوار است در روهایی که منشا از فرم مطلوب و ایده آلش به دور است، بتواند از نعمتی در ترکیب تیمش استفاد کند.


این آخرین فرصت نعمتی برای درخشش است و اگر می خواهد در جشن صعود تیمش سهیم باشد، باید پشت سر علیپور ضمن تغذیه مهاجم اول تیمش، به فکر گلزنی هم باشد. هفته هاست که برانکو نععمتی را به منشاد ترجیح داد و سبک بازی وی را می پسندد. به نظر می رسد با توجه به نیاز سرخپوشان به کسب برد در بازی برگشت مقابل الجزیره برانکو بار دیگر نعمتی را در ترکیب ثابت تیمش و در کنار علی علیپور به میدا بفرستد. باید منتظر ماند و دید آیا نعمتی می تواند برای اولین بار 90 دقیقه حضور ثابت در ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند یا نه.

نمایش موجودیت‌ها