date_range چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پورموسوی: اسماعیلی را مهار کردیم، استقلال مهار شد

پورموسوی: اسماعیلی را مهار کردیم، استقلال مهار شد
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی فولاد خوزستان با حضور در نشست خبری درباره تساوی با استقلال صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان با حضور در نشست خبری درباره تساوی برابر استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: بازی سختی داشتیم و به بازیکنان تیم خودم تبریک می گویم. مطمئنا یک امتیاز نمی خواستیم اما شکل بازی و فشار استقلال باعث عقب نشینی ناخواسته ما شد. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند. به مرادیان برای اینکه بهترین بازیکن زمین بود، تبریک می گویم و برای استقلال برابر السد آرزوی موفقیت می کنم.


پورموسوی درباره آنالیز کامل استقلال در این دیدار تصریح کرد: ما به خوبی استقلال را آنالیز کرده بودیم. هر چند یک روز استراحت کم داشتیم اما به خوبی استقلال را آنالیز کردیم. فرشید اسماعیلی بازیکن اصلی حملات استقلال بود و با مهار این بازیکن، استقلال نتوانست بازی خود را انجام دهد.


وی در واکنش به این موضوع که آیا این تاکتیک باعث از کار افتادن رفیعی شده بود، گفت: میثم دورقی باید برابر اسماعیلی بازی می کرد و رفیعی در خط حمله حضور داشت. به دلیل عدم حفظ توپ در زمین حریف، شیمبا و سروش در زمین خودی بودند.


سرمربی فولاد در پایان درباره جذب عالمه خاطر نشان کرد: ما از یک ماه قبل به دنبال جذب دروازه بان بودیم. عالمه ظاهرا با شرایط ما توافق کرده و به مجموعه ما اضافه می شود. امروز مرادیان نشان داد دروازه بان قابل اعتمادی است و احتمالا دروازه بان اول ما خواهد بود.

نمایش موجودیت‌ها