date_range جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۰۰:۰۰ ق.ظ

پل اینس: نوستالژی فرگوسنی، بلای جان سولسشر در یونایتد

پل اینس: نوستالژی فرگوسنی، بلای جان سولسشر در یونایتد
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پل اینس، ستاره سابق منچستریونایتد به رویکرد اوله گنار سولسشر، سرمربی این تیم انتقاد کرده و می‌گوید نوستالژی او نسبت به دوران سرالکس باعث عدم موفقیتش در یونایتد شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پل اینس، ستاره سابق و نام‌آشنای باشگاه منچستریونایتد می‌گوید نوستالژی شدیدی که اوله گنار سولسشر، سرمربی این روزهای شیاطین سرخ به روزهای سر الکس فرگوسن در این باشگاه دارد به عامل عدم موفقیت تیم تبدیل شده و او باید به جای نگاه به گذشته، رو به آینده داشته باشد.

 

سولسشر که بعد از اخراج مورینیو به عنوان سرمربی موقت منچستریونایتد منصوب شده بود بعد از نتایج بسیار خوبی که کسب کرد از ماه گذشته میلادی در این تیم دائمی شد اما بعد از آن یونایتد رو به افول گذاشته و نتایج بسیار ضعیف شیاطین سرخ در هفته‌های اخیر آینده سرمربی نروژی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است.

 

پل اینس: نوستالژی فرگوسنی، بلای جان سولسشر در یونایتد

 

پل اینس که از اسطوره‌های باشگاه منچستریونایتد محسوب شده و در دوران فوتبالی خود دراین باشگاه دو قهرمانی لیگ برتر و رویهم‌رفته 10 جام قهرمانی بدست آورده با انتقاد از رویکرد سولسشر گفت:" اوله باید از سر الکس عبور کند. او حالا سرمربی منچستریونایتد است. در این مدت سولسشر نتوانسته خودش را از زیر سایه سنگین سر الکس خارج کند و او و دستیارانش فقط سعی کرده‌اند هر کاری که سر الکس انجام می‌داده را مو به مو تقلید کنند".

 

اسطوره منچستریونایتد در ادامه گفت:" ولی آن روزها دیگر به تاریخ پیوسته و ما باید به سمت آینده حرکت کنیم. باید خاطره‌بازی را کنار بگذاریم. بله اوله در فینال چمپیونزلیگ 99 گل پیروزی‌بخش یونایتد را زده و آن زمان ستاره بزرگ شیاطین سرخ بوده ولی سولسشر الان دیگر اسطوره باشگاه نیست بلکه به عنوان سرمربی منچستریونایتد فعالیت می‌کند".

 

تصویرها
پل اینس: نوستالژی فرگوسنی، بلای جان سولسشر در یونایتد
نمایش موجودیت‌ها