date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ایرادهای ورزشگاه باید رفع بشوند تاج: شاید فینال آسیا در آزادی برگزار نشود

ایرادهای ورزشگاه باید رفع بشوند تاج: شاید فینال آسیا در آزادی برگزار نشود
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت که در صورت برطرف نشدن ایرادهای ورزشگاه آزادی، دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، مهدی تاج بعد از صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید از آقای گرشاسبی تشکر کنم که می‌دانم با هیچ پرسپولیس را به فینال رساند. امشب در واقع ایران به فینال صعود کرد.

 

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه باید برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی زیرساخت‌های لازم آماده شود، گفت: برای اینکه بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برگزار شود باید 38 اتفاق رخ دهد و گرنه این بازی در کشور ثالث برگزار خواهد شد و این برای فوتبال ما خیلی بد است.

 

تاج افزود: فدراسیون فوتبال امضا کرده و تعهد داده که شرایط را برای برگزاری فینال آسیا مهیا کند. اگر این اتفاق رخ ندهد بازی باید در کشور ثالث برگزار شود.

 

رئیس فدراسیون فوتبال راجع به اینکه آیا برای حضور پرسپولیس در فینال و قهرمانی این تیم حمایت صورت می‌گیرد، یا خیر عنوان کرد: ما تاکنون خدمت آقای گرشاسبی بوده‌ایم و از اینجا به بعد هم هستیم. واقعاً اعتقاد داریم که کشور ایران به فینال آسیا صعود کرده است.

 

وی درباره اینکه آیا برای بازی فینال قرار است بانوان حضور پیدا کنند یا خیر، گفت: در مورد این موضوع باید بعداً بحث کنیم.

 

به گزارش تسنیم دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا 19 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها