date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۵۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

چمنیان، منتظر فراخوان کمیته جوانان مهدوی‌کیا و هاشمیان دیگر گزینه نیستند

چمنیان، منتظر فراخوان کمیته جوانان مهدوی‌کیا و هاشمیان دیگر گزینه نیستند
منبع خبر: ورزش ۳
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کمیته جوانان قصد دارد در روزهای آتی تکلیف کادرفنی تیم ملی نوجوانان و جوانان را مشخص کند. دو تیمی که به دلیل ناکامی‌های اخیر شانس حضور در جام جهانی زیر 17 سال وزیر 20 سال 2017 را از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان منتظر فراخوان کمیته فنی است تا در این نشست حاضر شود و گزارش خود از بازی های جام ملت های نوجوانان آسیا را به اعضای کمیته فنی ارایه دهد.


او در این باره می گوید: گزارش من آماده است. منتظر هستم کمیته فنی خبرم کند تا به تهران بیایم و با آنها در خصوص بازی ها صحبت کنم. من دو ماه دیگر با فدراسیون فوتبال قرارداد دارم و اگر فدراسیون فوتبال مایل به ادامه همکاری باشد در خدمت هستم.

 

در غیر اینصورت برای تیم های پایه در ادامه مسیر آرزوی موفقیت می کنم. این را هم باید اضافه کنم با وجود صعود نکردن در جام ملت های آسیا از عملکرد خودم و دستیارانم راضی هستم چون در فوتبال پایه فقط نتیجه ملاک نیست. ما گزینه هایی را انتخاب کردیم که فردا سرمایه های فوتبال ایران هستند و فدراسیون فوتبال خوب می داند دراین مسیر شبانه روز تلاش کردیم و حاصل تلاش های ما در آینده بیشتر روشن خواهد شد.»


عباس چمنیان و اعضای کادر فنی این تیم در حالی مورد انتقاد رسانه های گروهی هستند که در دوره قبلی جام ملت ها نایب قهرمان شدند و در جام جهانی که در سال 2017 برگزار شد خوش درخشیدند و شکست دادن تیمی چون آلمان آنهم با 4 گل کار کوچکی نبود.


اما تجربه ثابت کرده فدراسیون فوتبال مربی ای که در یک دوره ناکام شود را کنار می گذارد. حالا کارنامه گذشته اش هر چه می خواهد باشد. این اتفاق برای امیر حسین پیروانی، مربی تیم ملی جوانان هم اتفاق افتاد. او در حالی که با تیم ملی جوانان سوم جام ملت ها و در جام جهانی حاضر شد به دلیل باخت دو بر صفر در برابر عمان در بازی های مقدماتی زیر 23 سال آسیا از کار برکنار شد.


در روزهای اخیر از مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان به عنوان گزینه های احتمالی تیم ملی جوانان نام برده شد. مصاحبه فریدون معینی مبنی بر اینکه وحید هاشمیان یکی از ده گزینه تیم ملی جوانان است بد جوری وحید را برافروخته کرد. با اینکه وحید در حال حاضر تعهدی به باشگاهی ندارد گفته که در یک سال آینده نمی تواند در تیم ملی جوانان فعالیت کند و مهدی مهدوی کیا هم با باشگاه هامبورگ قرارداد دارد و نمی تواند با فدراسیون فوتبال همکاری کند.


کمیته جوانان لیست مربیان مد نظر خود برای تیم ملی جوانان را به کمیته فنی ارایه داده است. یکی از این نفرات از سوی کمیته فنی انتخاب می شود و با تایید هیات رئیسه به طور رسمی معرفی خواهد شد. قرار است در مورد تیم ملی نوجوانان هم در ماه های آینده تصمیم گیری شود. این تیم به دلیل حذف از بازی های جام جهانی در ماه های آینده برنامه ای ندارد.

 

نمایش موجودیت‌ها