date_range چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۰۶:۰۸ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

معاون اول رئیس‌جمهور، از عملکرد پارک فناوری پردیس تقدیر کرد

معاون اول رئیس‌جمهور، از عملکرد پارک فناوری پردیس تقدیر کرد
دسته خبری: سیاست|دولت

معاون اول رئیس‌جمهور به‌عنوان رئیس هیئت امنای پارک فناوری پردیس دستاوردهای حاصله این پارک را رضایت‌بخش و امیدوارکننده توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، معاون اول رئیس جمهور در جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس با اشاره به گزارش‌های ارائه شده از عملکرد پارک فناوری پردیس در سال ۹۵، اقدامات انجام شده و دستاوردهای حاصله را رضایت بخش و امیدوار کننده توصیف کرد.

اسحاق جهانگیری با تاکید بر مطالبه محققان و پژوهشگران برای افزایش بودجه تحقیقات و پژوهش  گفت: اهمیت حوزه تحقیق و پژوهش مورد تاکید بوده و افزایش بودجه و اعتبارات بخش پژوهش و تحقیق در کشور امری ضروری است.

وی بر ضرورت سیاست‌گذاری و تعیین سازوکاری روشن و دقیق جهت هماهنگی اعضای غیر مستقر پارک با دستگاه‌های مرتبط و نحوه ارتباط و تعامل آنان با بازار و بخش صنعت تاکید کرد.

رئیس هیات امنای پارک فناوری پردیس ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد شبکه نوآوری تهران خواستار تشکیل جلسه ای با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری و معاونت حقوقی ریاست جمهوری شد تا برنامه توسعه شعب و اعضای غیرمستقر پارک فناوری پردیس(شبکه نوآوری تهران) و نحوه ارتباط و تعامل این واحدها با دستگاههای مرتبط را مورد بررسی قرار دهند.

معاون اول رئیس جمهور افزود: وقتی اعضای غیرمستقر در پارک فناوری پردیس به واحد تولیدی و کارخانه تبدیل می‌شوند باید نحوه ارتباط آنان با بخش صنعت و سایر دستگاه‌های مرتبط مشخص باشد که این موضوع نیازمند سیاست گذاری روشنی است تا نحوه و میزان تعامل و هماهنگی این واحدها با هر دستگاه مشخص باشد.

جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه برنامه توسعه شعب و اعضای غیرمستقر پارک فناوری پردیس( شبکه نوآوری تهران) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ضمن موافقت اعضای هیات امناء با اصل این موضوع، مقرر شد جزئیات و سازو کار این برنامه در جلسه ای با عضویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، سازمان برنامه و بودجه و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور مورد بررسی قرار گیرد و نتایج آن به هیات امناء اعلام شود.

آیین نامه عضویت واحدهای فناور بصورت غیرمستقر، بودجه تفصیلی سال ۹۵ و ۹۶ پارک فناوری پردیس و گزارش حسابرسی و صورت‌های مالی پارک منتهی به سال‌های ۹۳، ۹۴ و ۹۵ از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.

نمایش موجودیت‌ها