date_range جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۳:۱۰ ق.ظ
تعداد 7 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

بی‌اعتمادی عمومی به محمدرضا گلزار پس از ادعای جنجالی +عکس

بی‌اعتمادی عمومی به محمدرضا گلزار پس از ادعای جنجالی +عکس
منبع خبر: اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با مقایسه تعداد فالوورهای صفحه محمدرضا گلزار در اینستاگرام، قبل و بعد از سخنان جنجالی‌اش در اختتامیه جشنواره جام‌جم، به نظر می‌رسد که 300 هزار نفر از دنبال کنندگانش کاسته شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از برترین‌ها، سخنان محمدرضا گلزار در اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام‌جم با این مضمون که برنامه «برنده باش» با اجرای او برند تلویزیون است و او با حضورش توانسته افرادی را که با تلویزیون قهر بودند، پای برنامه‌های آن بنشاند و تقدیر ویژه‌اش از مدیر شبکه سه سیما، با واکنش‌های انتقادی بسیاری همراه شد.

امیر جوشقانی، المیرا شریفی‌مقدم و محمد نظری از جمله مجریان و گویندگان خبری بودند که از سخنانش درباره اینکه او باعث جذب مخاطب برای تلویزیون شده است انتقاد کردند.

با این حال گویا دامنه این انتقادها و واکنش‌ها به اینستاگرام گلزار نیز کشیده شده است و در اتفاقی جالب به نظر می‌رسد که از فالوورهای (دنبال کنندگان) صفحه او نیز پس از این سخنان ۳۰۰ هزار نفر کم شده است. با این حال این مجری و بازیگر همچنان واکنشی به انتقادها نشان نداده است. بی‌اعتمادی عمومی به محمدرضا گلزار پس از ادعای جنجالی +عکس

تصویر بالا مربوط به قبل از سخنان گلزار در اختتامیه جشنواره جام‌جم و تصویر پایین مربوط به پس از آن است

 

تصویرها
بی‌اعتمادی عمومی به محمدرضا گلزار پس از ادعای جنجالی +عکس
نمایش موجودیت‌ها