date_range شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۳:۰۹ ب.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

حیاتی: اطلاعی ندارم دلیل خروج افشار از تلویزیون حوادث 88 بوده است یا نه

حیاتی: اطلاعی ندارم دلیل خروج افشار از تلویزیون حوادث 88 بوده است یا نه
منبع خبر: اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: گوینده خبر صدا و سیما گفت: خروج مرحوم افشار از تلویزیون شاید به دلیل حوادث سال 88 بوده است اما من اطلاعی ندارم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،محمدرضا حیاتی گفت: «اطلاعی از علت کناره‌گیری مرحوم قاسم افشار از گویندگی خبر ندارم و وی به کسی در این مورد چیزی نگفته است.»

این گوینده خبر صداوسیما با اشاره به درگذشت مرحوم قاسم افشار بیان کرد: «امیدوارم خداوند ایشان را رحمت کند. وی بسیار در حرفه گویندگی تبحر داشت.»

حیاتی در واکنش به مطالبی که پیرامون ارتباط خروج مرحوم افشار از صداوسیما و حوادث سال ۸۸ که در فضای مجازی منتشر شده است، عنوان کرد: «حقیقتا من اطلاعی از علت تصمیم وی ندارم و در این زمینه با کسی چیزی در میان نگذاشته است.»

وی در پایان گفت: «وقتی در آن شرایط و فضا چنین تصمیمی گرفته شود، چنین شایعاتی پیرامون افراد ساخته می‌شود. شاید ممکن بوده اما من اطلاعی ندارم.»

قاسم افشار، گوینده توانمند و با سابقه صداوسیما، ۲۶ اردیبهشت بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

افشار که از سال‌های اول انقلاب، گویندگی در بخش‌های خبری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشت و در بحبوحه سال‌های دفاع مقدس با صدایی حماسی بارها اخبار مربوط به پیروزی های رزمندگان اسلام را به اطلاع هموطنان رسانده بود، از استادان گویندگی و فن بیان بود.

افشار حدود یک دهه (۹ سال) بود که در تلویزیون حاضر نمی‌شد.

 

نمایش موجودیت‌ها