date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۴:۵۲ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نایب‌رئیس مجلس: مقصر بسیاری مشکلات دولت نیست، کل مجموعه مقصر است

نایب‌رئیس مجلس: مقصر بسیاری مشکلات دولت نیست، کل مجموعه مقصر است
منبع خبر: اقتصاد نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

اقتصادنیوز؛ مسعود پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس گفت: در بسیاری از مسائل و مشکلات تنها یک نفر مقصر نیست، در واقع مجموعه دولت، مجلس، قوه قضائیه و دیگر ارگان‌ها در بروز مشکلات سهیم هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ مسعود پزشکیان، در خصوص طرح سوال از رئیس‌جمهور، اظهار داشت: مجلس هفته بعد جلسه علنی نخواهد داشت، لذا سوال از رئیس جمهور در دو هفته کاری بعد از تعطیلات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در توضیح سوال از رئیس‌جمهور و برخی اظهارنظرها مبنی بر سیاسی بودن این سوال، تصریح کرد: با توجه به شرایط اخیر کشور، رئیس جمهور باید زودتر از این در مجلس حاضر می‌شد و شفاف برای مردم و نمایندگان مسائل را آن گونه که هست مطرح می‌کردند.

وی افزود: در بسیاری از مسائل و مشکلات تنها یک نفر مقصر نیست، در واقع مجموعه‌ دولت، مجلس، قوه قضاییه و دیگر ارگان‌ها در بروز مشکلات سهیم هستند، آقای روحانی هم باید ضمن حضور در صحن به تمامی مسائل اشاره کند و همه تصمیماتی هم که اتخاذ شده را تشریح کنند.

پزشکیان یادآور شد: با توجه به تصمیمات و سیاست‌های اتخاذ شده به این سادگی مشکلات اجتماعی و اقتصادی حل و فصل نمی‌شود، ما در حال جنگیم، آمریکا هم همه تلاش خود را به کار بسته که مردم و مسؤولان را به جان هم بیندازد از این رو به جای انداختن تقصیر به دوش یکدیگر باید با هم تلاش کنیم تا مشکلات مرتفع شود. ضرورت همدلی و همراهی ایجاب می‌کند که گناهان را به گردن یکدیگر نیندازیم، در چنین وضعیتی مصلحت بیان شفاف وقایع و تصمیمات است.

نمایش موجودیت‌ها