date_range یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۵۲:۵۲ ق.ظ

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام: تکریم مودیان مالیاتی با الکترونیکی شدن امور

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام در نشست کارگروه توسعه مدیریت استانی این اداره کل گفت: الکترونیکی شدن امور باعث تکریم مودیان مالیاتی می‌شود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، عباسپور، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام با تاکید بر این موضوع اظهار داشت: شرایط کاری اداره کل امور مالیاتی و ارائه خدمات به ده‌ها هزار مودی مالیاتی، اقتضا می‌کند که جهت پوشش حداکثری خدمات، از ظرفیت دولت الکترونیک و آیین‌نامه‌های مربوطه حداکثر استفاده به عمل آید.
وی الکترونیکی شدن امور و اجرای دولت الکترونیک را باعث تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، افزایش شفافیت و به‌تبع آن کاهش فرار مالیاتی عنوان کرد.
شیری، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام نیز در این نشست، آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های مربوط به دولت الکترونیک، میز خدمت و نحوه ارزیابی عملکرد سال 1397 را تشریح کرد.
همچنین در این جلسه مباحث و موضوعات: احصاء و بارگذاری تمامی خدمات و زیر خدمات دستگاه‌ها به همراه تمامی مدارک و مستندات موردنیاز برای اطلاع‌رسانی به جامعه هدف و ارباب‌رجوع، استفاده و بهره‌برداری کامل از ظرفیت میز خدمت و توانمندسازی کارکنان مجری پروژه و اجرای آموزش‌ها و کسب مهارت‌های لازم دراین‌باره، تلاش در جهت اجرای دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری و متناسب‌سازی اقدامات با قوانین و دستورالعمل‌های ارزیابی، موردبحث و بررسی قرار گرفت و در پایان اعضای کارگروه از اجرای مراحل کار در میز خدمت بازدید کردند.
نمایش موجودیت‌ها