date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۴:۳۹ ب.ظ

پارک و آبشار همگام در آستانه بهره‌برداری قرار دارد

پارک و آبشار همگام در آستانه بهره‌برداری قرار دارد
منبع خبر: سپیدار نیوز

بوستان طبیعت و ایستگاه کوهیار و در ادامه افتتاح پارک و آبشار همگام در آذرماه سال‌جاری، می‌تواند گام مثبتی در جهت رفاه حال مسافرین و نقطه عطفی در توسعه گردشگری شهر کرج محسوب شود. بوستان طبیعت و

پارک و آبشار همگام در آستانه بهره‌برداری قرار دارد


بوستان طبیعت و ایستگاه کوهیار و در ادامه افتتاح پارک و آبشار همگام در آذرماه سال جاری، می تواند گام مثبتی در جهت رفاه حال مسافرین و نقطه عطفی در توسعه گردشگری شهر کرج محسوب شود.
مسیر کمربندی کرج به چالوس حد فاصل میدان حافظ تا میدان امیرکبیر یکی از پر ترددترین شریانهای گردشگری و عبور و مرور استان البرز محسوب می شود. به همین منظور سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج سه پروژه گردشگری را با رویکرد های تفریحی ،تفرجی، ورزش، پیاده روی و ایجاد ارتباط بیشتر شهروندان با طبیعت در این محدوده اجرا نموده است. به دنبال تکمیل و بهره برداری و افتتاح بوستان و ایستگاه طبیعت و کوهیار واقع در منطقه 11شهرداری کرج ، در ادامه پروژه مذکور در همان محدوده طرح اجرایی پارک و آبشارهمگام تکمیل و در آستانه بهره برداری قرار دارد . در این پارک یک آبشار سنگی با ارتفاع 25 متر با رویکرد طراحی طبیعی و ارگانیک و با استفاده از مصالح سازگار با محیط طراحی و اجرا شده و درکنار آن نیزبرای توسعه فضای سبز آن برنامه ریزی ویژه ای صورت گرفته است. مساحت کلی این پروژه 7000 متر مربع و دارای امکاناتی سرویس بهداشتی- نمازخانه - آلاچیق - و زمین بازی کودک می باشد. بوستان طبیعت و ایستگاه کوهیار و در ادامه افتتاح پارک و آبشار همگام در آذرماه سال جاری، می تواند گام مثبتی در جهت رفاه حال مسافرین و نقطه عطفی در توسعه گردشگری شهر کرج محسوب شود.

تصویرها
پارک و آبشار همگام در آستانه بهره‌برداری قرار دارد
نمایش موجودیت‌ها