date_range سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۶:۰۴ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تغییر سیاست‌گذاری در صنعت خودرو لازم است

تغییر سیاست‌گذاری در صنعت خودرو لازم است
منبع خبر: سپیدار نیوز

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: باید سیاست‌گذاری در حوزه خودرو تغییر یابد و همچنین قیمت خرید خودرو در کشور بالا است که باید تحت کنترل قرار گیرد. معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت:معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: باید سیاست‌گذاری در حوزه خودرو تغییر یابد و همچنین قیمت خرید خودرو در کشور بالا است که باید تحت کنترل قرار گیرد.
مهرداد تقی زاده ظهر امروز در نشست با شهرداران استان البرز، که در سالن جلسات باشگاه میلاد برگزار شد، گفت: سیاست کلی در حوزه حمل‌ونقل، نیازمند تغییرات اساسی است و باید به اصلاح امور بپردازیم.
وی با بیان اینکه یکی از معضلات در این زمینه مربوط به مناطق و بخش‌های کوچکی می‌شود که شهرهای بزرگ را الگوی خود قرار داده‌اند اظهار داشت: خیلی از استانهای کشور، تهران بزرگ را برای الگو انتخاب کرده اند.
معاون وزیر راه شهرسازی با اشاره به اینکه تهران در حوزه‌های مختلف مانند راه‌، با معضلات بسیاری دست‌وپنجه نرم می‌کند،گفت: آلودگی هوا، ترافیک و جمعیت نامتعارف در حاشیه‌های پایتخت ازجمله مسائلی است که باید در شهر تهران موردبررسی قرار گیرد. تقی زاده یادآور شد: شهرداری باید در حوزه پیاده محوری اقدامات گسترده‌تری انجام دهد و ما در وزارت راه و شهرسازی نیز سعی داریم در این راستا فعالیت کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید سیاست‌گذاری در حوزه قیمت‌گذاری خودرو تغییر یابد؛ همچنین قیمت خرید خودرو در کشور بالا است و باید تحت کنترل قرار گیرد.

نمایش موجودیت‌ها