date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ

معاون استاندار از طرح‌های مدرسه‌سازی مهریز بازدید کرد

معاون استاندار از طرح‌های مدرسه‌سازی مهریز بازدید کرد
دسته خبری: جامعه|دولت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز از طرح‌های مدارس در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند .

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «محمدعلی طالبی» معاون استاندار در جریان این بازدید‌ها، از نزدیک با روند ساخت دبستان حضرت ابوالفضل(ع)، دبستان یاوران مهدی(عج) و دبستان مسکن مهر آشنا و هماهنگی‌های لازم در محل این‌ طرح‌ها جهت تسریع در روند ساخت و افتتاح آنها به منظور استفاده از دانش‌آموزان انجام شد.

دبستان شش کلاسه حضرت ابوالفضل(ع) مهریز در زمینی به مساحت 3500 مترمربع و زیربنای یک‌هزار متر‌مربع در دو طبقه با هزینه 13 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 85 درصد در حال ساخت است و در مهرماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد .

دبستان شش کلاسه مسکن مهر نیز در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و زیربنای 950 مترمربع با هزینه یک میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی در حال ساخت است و با 95 درصد پیشرفت فیزیکی تا هفته دولت اماده بهره‌برداری خواهد شد.

همچنین دبستان 10 کلاسه یاوران مهدی(عج) در زمینی به مساحت 3500 مترمربع و زیربنای 1700 متر مربع در دو طبقه با هزینه 17 میلیارد ریال با مشارکت خیر مدرسه‌ساز «هدایت ابوئی» در حال ساخت است.

قرار است که این مدرسه با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در مهرماه افتتاح شود.


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها