date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۳۵:۰۰ ق.ظ

محسن هاشمی در جمع خبرنگاران مطرح کرد: دیدار مدیران شهری با جهانگیری و انتقاد از بررسی بودجه

محسن هاشمی در جمع خبرنگاران مطرح کرد: دیدار مدیران شهری با جهانگیری و انتقاد از بررسی بودجه
منبع خبر: اقتصاد آنلاین
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس شورای شهر تهران از دیدار اعضای شورا با معاون اول رئیس‌جمهور امروز بعد از ظهر ساعت 16 خبر داد.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی ؛ در جریان چهل و ششمین جلسه فوق العاده شورای شهر، رییس شورای شهر تهران در  درمیان جلسه ریاست را به ابراهیم امینی داد و جلسه شورای شهر را ترک کرد و با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش  به سوالی در خصوص به هم ریختگی جلسه این مسئله را رد کرد و افزود: جلسه به هم ریخته نیست بلکه تا کنون سابقه نداشته است که بودجه بر اساس کد پروژه ها  وارد شود و تک به تک آن را برررسی کنند و جلسه خوب است.

او در رابطه با  استعفای مسجد جامعی از ریاست ستادشورا یاری‌ها افزود: ایشان نامه‌ای نوشتند که می خواهند استعفا بدهند اما استعفایشان تا کنون پذیرفته نشده چرا که باید این موضوع در هیات ریسه در کمیسیون فرهنگی بررسی شود.

وی در رابطه با  دیدار اعضای  مدیریت شهر با جهانگیری گفت: این جلسه امروز ساعت 16 برگزار می‌شود چرا که چندی پیش نامه ای به جهانگیری نوشته و از او خواستم موضوع دو هزار واگن را پیگیری کند که امروز جلسه ای با حضور مسولان وزارت کشور، اقتصاد، بانک عامل و... برگزار می‌شود.

وی در ادامه در رابطه با تعطیلی خانه‌های قرآن نیز تصریح کرد: موضوع را نشنیده‌ام و اما این ادعا شما باید بررسی شود که ببنیم اصلا چنین چیزی صحت دارد که البته بعید می‌دانم.

نمایش موجودیت‌ها