date_range دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سرقت مدال در مراسم توزیع مدال جام جهانی 2018! +فیلم

سرقت مدال در مراسم توزیع مدال جام جهانی 2018! +فیلم
دسته خبری: ورزش|هاکی

ویدیویی که از مراسم توزیع مدال جام جهانی منتشر شده است، صحنه مشکوکی از سرقت در این مراسم را نشان می‌دهد.

،به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رقابت‌های جام جهانی سال 2018  روسیه  از تاریخ 24 خرداد ماه آغاز شد و در نهایت شب گذشته در تاریخ 24 تیرماه به پایان رسید. این رقابت‌ها خاطرات تلخ و شیرین فراوانی برای طرفداران به ارمغان آورد. از جمله مهم‌ترین این اتفاقات حذف زودهنگام تیم‌های مطرح مانند آرژانتین، آلمان، اسپانیا و پرتغال بود.

سرانجام شب گذشته دو فینالیست جام، یعنی تیم ملی  فرانسه  و تیم ملی کرواسی  به مصاف یکدیگر رفتند و توانستند مسابقه ای بسیار تماشایی به نمایش بگذارند.

این مسابقه در نهایت با برتری چهار بر دو به نفع تیم  فرانسه  به پایان رسید و این تیم موفق شد پس از 20 سال، مجددا جام را به خانه ببرد. اما نکته جالب و حاشیه‌ای  فینال،  زمانی اتفاق افتاد که مسئولین در حال توزیع مدال‌های نقره به بازیکنان تیم کرواسی بودند. ویدئوهای ثبت شده نشان می‌دهند که یک زن در هنگام توزیع مدال‌ها، یک شیء‌ شبیه به مدال را در جیب خود می‌گذارد.

برخی از رسانه ها این موضوع را مطرح کردند که شیء مذکور،  کارت شناسایی  این فرد است، اما با مشاهده ویدئوی کامل توزیع جام، مشخص می‌شود که این خانم از ابتدا هیچ کارت شناسایی همراه خود ندارد.

در ادامه ویدئوی مربوط به سرقت مدال توسط زن حاضر در مراسم  توزیع مدال  را مشاهده می‌کنید:

loading
جهت دانلود فایل کلیک نمائید

ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها