date_range دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۴۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

یک داور ایرانی دیگر در آستانه المپیکی شدن

یک داور ایرانی دیگر در آستانه المپیکی شدن
دسته خبری: ورزش|کشتی

چهار داور بین‌المللی کشتی ایران به‌زودی باید در رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان در لهستان قضاوت کنند که یک داور برای المپیکی شدن تلاش خواهد کرد.

،  چهار داور بین المللی کشتی ایران به زودی باید در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان در لهستان قضاوت کنند که یک داور برای المپیکی شدن تلاش خواهد کرد.

به  نقل از مهر، رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان (رده امید) از روز ۳۰ آبان تا ۵ آذرماه در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار خواهد شد و این در حالیست که چهار داور ایرانی بین المللی درجه یک، برای قضاوت در این مسابقات انتخاب شدند.

بر این اساس نیما صادقی، مسعود رستمی پور، مهدی آقاولی و بابک امجدی به عنوان چهار داور جوان باید در کلاس تایپ ۴ برای ارتقای درجه یک به درجه s یک یا همان داور المپیکی حضور یابند. البته تنها داور ایرانی که آزمون تئوری برای دریافت درجه s یک را با موفقیت پشت سر گذاشته و باید در لهستان در آزمون عملی حضور یابد، نیما صادقی است که از سوی کمیته داوران فدراسیون کشتی به عنوان کاندیدای داور المپیکی معرفی شده است.

اردوان صاحب، محمد ابراهیم امامی و محمد مصلایی پور سه داوری هستند که در لیست داوران المپیکی (درجه s یک) اتحادیه جهانی حضور دارند.

منبع: صراط

نمایش موجودیت‌ها