date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

محکومیت حمله تروریستی در اهواز

محکومیت حمله تروریستی در اهواز

رئیس‌جمهوری سوریه با ارسال پیامی برای همتای ایرانی خود، حمله تروریستی روز شنبه سی و یکم شهریورماه در اهواز را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری تقریب ، بشار اسد در پی حمله تروریستی در اهواز، پیامی برای حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران فرستاد و این اقدام تروریستی جنایتکارانه را به شدت محکوم و با خانواده‌های شهدای این حمله وحشیانه ابراز همدردی و همبستگی کرد.

در متن پیام اسد آمده است: با نهایت تاسف، خبر حمله تروریستی به رژه نظامی در شهر اهواز در جنوب ایران را دریافت کردم، از طرف خود و ملت سوریه، به شما و ملت دوست ایران، ضمن عرض تسلیت به خاطر قربانیان این حمله تروریستی، به شدت این اقدام تروریستی جنایتکارانه و بزدلانه را هم محکوم می‌کنم.

بشار اسد در این پیام آورده است:جمهوری اسلامی ایران از سوریه در مقابله با تروریسم حمایت کرد و تروریسم در صحنه بین المللی را هم محکوم کرد و همواره مواضع اصولی و قاطعانه‌ای بر ضد تروریسم تکفیری و جنایتکارانه اتخاذ کرده و در این راه صادق بوده است.

در پایان این پیام آمده است:به شما و ملت دوست، ایران بار دیگر تاکید می‌کنم ما با تمام قدرت برای مقابله با این اقدامات تروریستی در کنار شما هستیم، همچنان که امیدواریم حامیان تروریسم و تامین کنندگان مالی و مشوقان آن این نکته را بفهمند که این خطر تمام جامعه انسانی را در هر نقطه‌ای تهدید می‌کند و از آنها می‌خواهیم که در مواضع خود در حمایت از تروریسم در مناطق مختلف جهان بازنگری کنند.

حمله تروریستی دیروز در اهواز منجر به شهادت 25 نفر و زخمی شدن 60 نفر شده است.
 
نمایش موجودیت‌ها