شهید نورخدا موسوی آزمون سخت بندگی را طی کرد

شهید نورخدا موسوی آزمون سخت بندگی را طی کرد

فرمانده ناجا در پیامی شهادت مظلومانه جانباز سرافرازنیروی انتظامی سید نورخدا موسوی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، سردار حسین اشتری در پیامی شهادت مظلومانه جانباز نیروی انتظامی سید نورخدا موسوی را به محضر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)، عموم ملت شهید پرور ایران، کارکنان ناجا و خانواده معزز وی تبریک و تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: 
در شب رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت؛ سید نورخدا موسوی جانباز سرافراز  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آغوش معبود خود آرام گرفت و بر خیل عظیم یاران شهیدش پیوست و اشک غبطه بر دیدگان همه آرزومندان فیض عظیم شهادت جاری شد.
نورخدا از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی بود که در درگیری با اشرار در شرق کشور برای حفاظت از کیان وطن مجروح شد و حدود 10 سال رنج زمینی در حالی که در کما بود اما تعالی معنوی را با صبوری پشت سر گذاشت و این آزمون سخت بندگی را طی کرد و به مقام شامخ شهادت نائل شد. 
بدون شک یاد این شهید والامقام در قلب ها جاوید و راهش ادامه خواهد داشت. 
فرمانده ناجا گفت :دشمنان بدانند روح آزادگی در کالبد تمام جوانان این مرز و بوم با نظر لطف سیدالشهدا امام حسین(ع) دمیده شده و همه ما به عنوان سربازان امام عصر(عج) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی، اجازه تعرض و دست یازی به ذره ای از خاک ایران اسلامی را به کسی نخواهیم داد. 
اشتری عنوان داشت :نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به داشتن این گنج های عظیم معنوی به خود می بالد. بدون تردید خون پاک وی و دیگر شهدای والامقام این مرز و بوم عزم ما را در صیانت و پاسداری از ارزش ها و آرمانهای انقلاب و مرزهای این خاک پاک راسخ تر نموده و دشمنان بدانند هرگز خون های پاک و مطهر این شهدا به هدر نخواهد رفت.

انتهای پیام/
نمایش موجودیت‌ها